У Трускавцi спрощенці сплатили у січні 2020 року до місцевого бюджету понад 2 мільйони гривень єдиного податку

27.02.2020 | Filed under: Новини

Протягом січня до місцевого бюджету Трускавця надійшло 2357,2 тис. грн. єдиного податку. Про це повідомили в Трускавецькій ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області.

Так, фізичні особи-підприємці сплатили до місцевої казни 2085,1 тис. грн. єдиного податку, що складає 11,8 відс. від загальних надходжень, проти січня минулого року такі надходження зросли на 110,4 тис. грн.,  або на 5,6 відс.  (у січні 2019 року – 1974,7 тис. гривень).

Від платників єдиного податку-юридичних осіб у січні 2020 року до місцевого бюджету надійшло 272,1 тис. грн., або 1,5 відс. від загальних надходжень.

До місцевого бюджету платниками міста Трускавця сплачено у січні 2020 року податків та зборів на загальну суму 17697,9 тис.гривень.

Слід нагадати, що платники першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації за податковий звітний квартал.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви