Уряд не ініціюватиме підвищення тарифів на комунальні послуги найближчим часом.

15.05.2012 | Filed under: Публікації
Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час конференції «Впровадження угоди мерів як шлях до енергетичної безпеки України», яка відбулась 15 травня 2012 року у м.Черкаси, – інформує прес-служба першого віце-прем’єра.
«Уряд буде дуже обережним у питанні підвищення тарифів. Наразі мова про таке підвищення не йде. Це ми задекларували вже досить давно. І навіть на переговорах з МВФ я завжди говорю, що Уряд спочатку знайде модель соціальної адресної допомоги, і тільки після цього зможе говорити про поступове підвищення тарифів», – наголосив В.Хорошковський.
Він також підкреслив, що влада ставить перед собою завдання, щоб після ймовірного підвищення тарифів кожна сім’я мала можливість витрачати на оплату комунальних послуг не більшу суму, ніж зараз.
«Єдине питання в тому, ефективно ми витрачаємо енергоресурси чи ні. Необхідно адресно підходити до питання соціальної допомоги. Але зараз питання економії актуальне для споживачів саме тому, що ціна палива та тепла дотаційна і не стимулює застосування енергозберігаючих технологій», – підкреслив перший віце-прем’єр-міністр.
(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви