«Великдень для усіх» – післяслово

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Цього року Дрогобицьке Районне Товариство Червоного Хреста з нагоди свята Хрестового Воскресіння провело благодійну акцію «Великдень для усіх». Даний захід став своєрідним бойовим хрещенням для нового керівництва цієї благодійної організації.  Справді за короткий час вдалося провести низку заходів спрямованих на реалізацію акції. Метою ж  акції стало бажання дістатися до людей, які потребують з тих чи інших причин  особливої уваги з боку суспільства. Насамперед до такої категорії належать одинокі люди похилого віку, багатодітні сім’ї, сім’ї у яких лише один годувальник та інші. Їх об’єднує самотність, можливо фінансова неспроможність у багатьох питаннях і врешті відсутність тих, на кого у скрутну хвилину можна покластися. Ці люди у більшості випадків не перебувають на обліку соціальних служб, або останні з об’єктивних причин до них навідуються вкрай рідко. Тому напередодні  Великодня у декілька сіл  Дрогобицького району завітали волонтери від Червоного Хреста з подарунками. Подарунки складалися зі спеціальних Великодніх наборів, у які входило те, що необхідно мати у пасхальному кошику.

Як розповіла нам керівник Районного Товариства Червоного Хреста  п. Ольга Павловська, даний захід є пілотним проектом, який уже в наступному році планують зробити традиційним. Враховуючи обставини та можливості, цього року вдалося надати допомогу мешканцям Доброгостова, Уличного, Меденич та Ріпчич.  У наступному році зусилля будуть спрямовані на те, щоб до акції долучити і інші населені пункти району. Оскільки Товариство Червоного Хреста існує та працює  виключно завдячуючи благодійним внескам, тож і ця акція відбулася при допомозі та сприянні меценатів і волонтерів. Велику вдячність керівництво Червоного Хреста висловлює: заступнику голови Дрогобицької районної державної адміністрації п. Роману Гарбичу, голові спостережної ради ТзОВ «Агрофірма «Ватра» п. Євгенії Федянович, власнику фірми ритуальних послуг «Вічність» п. Степану Пірянику, співвласникам ПП «Хлібний край» п. Любомиру Сосновському, п. Ярославу Середницькому та п. Юрію Середницькому з с. Доброгостова, голові правління ВАТ «Дрогобицький молочний завод» п. Зеновію Зозулі. Також окрема подяка за сприяння о. Михайлу Комарницькому (м. Стебник), о. Михайлу Бучинському (м. Стебник), о. Михайлу Бачинському (м. Дрогобич), о. Володимиру Бондарчуку (м. Трускавець), о. Василю Гавриляку (с. Станеля), о. Роману Водянику (с. Доброгостів), о. Любомиру Кушніру (с. Доброгостів), о. Євгенію Кохану (с. Уличне), о. Василю Гою (с. Опарі), о. Іринею Головацькому (с. Летня) та їхнім парафіянам. Велику роботу у реалізації проекту провели волонтери, серед яких Андрій та Марія Кісак, Олег Почула, Оксана Бісько, Роман Гриньків, Орест Хандоняк, Ярослав Баран, Людмила Мамчур,Наталія Ластов’як та Наталія Когут. І врешті керівництво Червоного Хреста дякує усім тим мешканцям району, хто своїми пожертвами з допомогою внесків у спеціальні скриньки  долучився до цієї благородної справи. Сподіваємось, що у наступному році спільними зусиллями  зможемо довести, що Великдень – свято справді для усіх.

Богдан Коломієць

(Переглядів 38 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви