Вертеп-театр «Італійського кварталу»

20.01.2013 | Filed under: Публікації

Хочу повідомити Вам та поділитись хорошими враженнями про побачене Різдв’яне дійство – вуличний Вертеп, який відбувся 14 січня на Старий-Новий рік біля церкви Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія на вул. Є.Коновальця (7/10). Такий Вертеп проводився вперше на нашій парафії та й у м. Дрогобичі. Цьогорічний молодіжний Вертеп, це вулична вистава, в якій усі глядачі є одночасно і учасниками дійства. Задум сценарію був побудований так, щоб кожен відчув себе у центрі сценічних подій.

До цього Різдвяного дійства були залучені піротехніка, сценічне світло, якісний звук, елементи хореографії. Учасники цього Вертепу – учні старших класів, студенти, мешканці нашого мікрорайону. Незважаючи на мороз дійство почалось о 18 год. і тривало півтора години. Цікавим персонажем був сучасний Мошко, який приїхав на чорному” Джіппі”, і вніс веселість для всіх присутніх. І всі інші персонажі були теж дуже зворушлими і цікавими. Окрім цього на нашій парафії є ще два вертепи. Вертеп II-го класу недільної школи (катехит п. Леся Гамкало) та Вертеп ЗОШ №10 (керівник п. Олена Литвин), які неодноразово виступали перед публікою Дрогобича та Трускавця, де прославляли народження маленького Ісусика. В кінці цього прекрасного дійства з подячним словом для виступаючих та всіх присутніх мешканців нашого мікрорайону виступив декан Дрогобицький  Іван Паньків, настоятель нашої церкви, який подякував керівнику цього молодіжного Вертепу отцю Андрію Буню за його прекрасний задум, за проведення змістовного Різдвяного дійства з залученням такої кількості молоді. В свою чергу отець Андрій Бунь подякував всім тим меценатам, які долучились до організації такого дійства. Це родини Підпенько, Войтович, Жеплінських (світло, звук), п. Аня Пещук (костюми), Іван Котів та Микола Білецький (технічна підтримка), Ляна Воят (дитяча вокально-естрадна студія), п. Юля Адисевич (хореографічні постановки), Володимир Мутка (транспортна підтримка), магазин «Світ феєрверків», батьки та всі, люди доброї волі.

Виношу велику подяку від парафіян нашої церкви та всіх присутніх, які були на цьому молодіжному Вертепі, отцям нашої парафії, за те що вони у нас є і наша парафія завжди живиться чимось новим і цікавим. Здоров’я Вам і Божого благословення на подальшу плідну працю, виховування молоді та нас парафіян, щоб не забувати наших Українських традицій.

 

 

 

 

 

Повторний перегляд молодіжного Вертепу відбудеться 27 січня в Народному домі Просвіта на завершення першої частини фестивалю “Колядує Франкове підгір’я”. Пропоную до уваги читачів декілька світлин з Вертепу, які зробила Галина Луців.

Автор тексту: Парафіянка храму

(Переглядів 260 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви