Відбулася зустріч міського голови Трускавця з представниками декількох іноземних посольств

09.12.2019 | Filed under: Новини

У неділю, 8 грудня, в приміщенні зали засідань Трускавецької міської ради відбулася підсумкова пресконференція ІІ Трускавецького Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам`яті Мусліма Магомаєва». Участь в ній взяли журналісти та оператори провідних українських та зарубіжних ЗМІ, члени журі конкурсу, а також представники ряду посольств іноземних держав в Україні. Нагадаємо, що конкурс підтримали такі посольства: Азербайджану, Болгарії, Туркменистану, Польщі, Угорщини, Узбекистану, Литви, Казахстану та Туреччини. Пряму трансляцію пресконференції можна переглянути тут.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в Одесі (у зв’язку із пожежею в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу). Було повідомлено про зміни в програмі конкурсу у зв`язку з Днем жалоби в Україні. Присутнім на пресконференції учасникам конкурсу були вручені призи від спонсорів, а переможців Міжнародного конкурсу вокалістів буде озвучено під час скромної церемонії закриття конкурсу в Палаці культури імені Т. Шевченка, яка пройде сьогодні о 14.00.

Після пресконференції в кабінеті міського голови Трускавця відбулася зустріч очільника міста-курорту Андрія Кульчинського з представниками посольств іноземних країн в Україні, на якій відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці та відносно популяризації нашого міста-курорту в цих країнах.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви