Відбулася зустріч міського голови Трускавця з представниками декількох іноземних посольств

09.12.2019 | Filed under: Новини

У неділю, 8 грудня, в приміщенні зали засідань Трускавецької міської ради відбулася підсумкова пресконференція ІІ Трускавецького Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам`яті Мусліма Магомаєва». Участь в ній взяли журналісти та оператори провідних українських та зарубіжних ЗМІ, члени журі конкурсу, а також представники ряду посольств іноземних держав в Україні. Нагадаємо, що конкурс підтримали такі посольства: Азербайджану, Болгарії, Туркменистану, Польщі, Угорщини, Узбекистану, Литви, Казахстану та Туреччини. Пряму трансляцію пресконференції можна переглянути тут.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в Одесі (у зв’язку із пожежею в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу). Було повідомлено про зміни в програмі конкурсу у зв`язку з Днем жалоби в Україні. Присутнім на пресконференції учасникам конкурсу були вручені призи від спонсорів, а переможців Міжнародного конкурсу вокалістів буде озвучено під час скромної церемонії закриття конкурсу в Палаці культури імені Т. Шевченка, яка пройде сьогодні о 14.00.

Після пресконференції в кабінеті міського голови Трускавця відбулася зустріч очільника міста-курорту Андрія Кульчинського з представниками посольств іноземних країн в Україні, на якій відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці та відносно популяризації нашого міста-курорту в цих країнах.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви