Відбулася зустріч міського голови Трускавця з представниками декількох іноземних посольств

09.12.2019 | Filed under: Новини

У неділю, 8 грудня, в приміщенні зали засідань Трускавецької міської ради відбулася підсумкова пресконференція ІІ Трускавецького Міжнародного конкурсу вокалістів «Пам`яті Мусліма Магомаєва». Участь в ній взяли журналісти та оператори провідних українських та зарубіжних ЗМІ, члени журі конкурсу, а також представники ряду посольств іноземних держав в Україні. Нагадаємо, що конкурс підтримали такі посольства: Азербайджану, Болгарії, Туркменистану, Польщі, Угорщини, Узбекистану, Литви, Казахстану та Туреччини. Пряму трансляцію пресконференції можна переглянути тут.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в Одесі (у зв’язку із пожежею в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу). Було повідомлено про зміни в програмі конкурсу у зв`язку з Днем жалоби в Україні. Присутнім на пресконференції учасникам конкурсу були вручені призи від спонсорів, а переможців Міжнародного конкурсу вокалістів буде озвучено під час скромної церемонії закриття конкурсу в Палаці культури імені Т. Шевченка, яка пройде сьогодні о 14.00.

Після пресконференції в кабінеті міського голови Трускавця відбулася зустріч очільника міста-курорту Андрія Кульчинського з представниками посольств іноземних країн в Україні, на якій відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці та відносно популяризації нашого міста-курорту в цих країнах.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви