Війна проросте миром!

23.11.2022 | Filed under: Публікації

Війна росії проти України обов’язково закінчиться нашою Перемогою, після якої настане мир. Цього хочемо, на це надіємося, у це віримо. І наближаємо нашу Перемогу кожен на своєму фронті, кожен на своїй ділянці роботи.

Одним з тих, хто наближає Українську Перемогу, є капелан Руслан Цехмейстер. Волонтер із Трускавця щотижня їздить в найгарячіші пункти нашої держави, на «нуль», в Херсонську, Миколаївську та інші області, щоб надати допомогу, дати людям слово надії. Гуманітарні вантажі Руслан Цехмейстер везе на Південь та Схід, натомість звідти вертається з «трофеями», якщо їх можна так назвати – з уламками мін, залишками снарядів, гільзами. Експозиція з цих трофеїв вже розміщена в музеї Михайла Біласа у Трускавці.

А нещодавно у співпраці з учнями та викладачами Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького капелан Руслан Цехмейстер започаткував ще один проєкт. Його робоча назва: «Війна проросте миром!». Дітки розмальовують гільзи, перетворюючи сірий чи почорнілий хижий метал, який ніс смерть, у яскраві радісні інсталяції. На малюнках світить сонце, колоситься пшениця, і нічого не нагадує про жахливу війну.

А переглянути відеорепортажі про поїздки капелана Руслана Цехмейстера в зону бойових дій можна на Ютюб-каналі «Україна переможе!». Дивіться та підписуйтеся тут – https://www.youtube.com/@war_in_Ukraine

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви