Вода цілодобово або звідки вітер віє.

04.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Нещодавно мешканці Трускавця спостерігали диво. Люди хрестились і боялись наврочити , бо не вірили, що з кранів цілий день тече вода. Правда на деяких вулицях тиск на верхніх поверхах був заледве живий, але ж цілий день!!! Сталося диво. Перша думка, що в Лева Ярославовича прокинулась совість (ще більше диво) і він нарешті почав виконувати обіцянки, які давав народу під час виборів. Але виникає питання чому тільки зараз а не протягом двох каденцій царювання нашого мера??? Та і вода чомусь дивного сірого кольору…
Починають пояснювати, що вода ця з Доброгостівського водосховища. Ну і що з того, що там всі купаються і не тільки…зате 24 години на добу. Ну та нехай вже так, але чому не можна було це зробити раніше? А відповідь банально проста.
Всі знають що наш голова вже має стільки нерухомості в Трускавці ,що не за горами той час, коли ми будемо питатись в нього : «Чи не заважаємо ми Вам о найвеличніший із мерів жити в Вашому Трускавці?» Що для неімущого такого, як він було би презентом перед виходом на відпочинок? Правильна відповідь! Озерце невеличке під назвою – Трускавецьке водосховище. Чи не тому почали люди незнайомі бігати коло озера міряти і фотографувати? Але є одна проблемка. Для того щоб озерце купити його треба вивести з санітарної зони. Іншими словами замість водосховища Трускавця треба запропонувати альтернативу . Не може місто залишитись без запасу питної води. Ось вам і водичка з Доброгостова , чим не альтернатива? І все би непогано було, та от по якості вона явно не та… Хоча платимо ми за неї, як за очищену з Дрогобича (тарифи ж ніхто не міняв).
Але наш народ терплячий. Все витримає тільки б не бентежився «добрий господар», а то як з другим інфарктом буде нам над головами гасати… А господар всміхається і зазирає, як ви там мої піддослідні кролики проковтнули якість водички ? Це добре, що ще живі…

Фото від Шила

Ось таку частку Криму я продав. Поки що...

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви