Вибираємо собі комунальні послуги, що кажуть депутати?

02.06.2012 | Filed under: Публікації

У четвер 31 травня 2012р. відбулось чергове пленарне засідання Трускавецької міської ради. Одним з основних питань, яке розглядали і гарячо дебатували на сесії, було питання “Про можливість вибору громадою міста Трускавець комунальних послуг або відмови від їх надання”.

Відео та деталі дивимся тут: http://grabovsky.com.ua/home/146-komunalni-poslugi-eksperement-u-truskavtsi-chi-vidbudetsja

Документ для вивчення і подачі рекомендацій: http://truskavets-city.gov.ua/doc/01.06.12-2.doc.

Додаток № 1
до рішення  міської  ради
від  ________  №
ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК
для зміни тарифів на послуги з обслуговування будинків
і споруд та прибудинкових територій
1. Зміна  мінімальної заробітної плати.
2. Зміна вартості енергоносіїв, палива та матеріалів, банківських послуг, погоджень
експертиз перевірок, які стосуються обслуговування будинків.
3. Зменшення обсягів робіт в зв’язку з утворенням ОСББ.
4. Відмова від частини послуг мешканцями будинків.
5. Зміни в законодавстві, що тягнуть за собою зміну вартості послуг.
6. Зміна запланованих кількісних показників послуг.
Секретар міської ради                                                             П.Шумин
Додаток № 2
до рішення міської  ради
від __________№_____
Порядок відмови співвласників будинку-споживачів від послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій у місті Трускавці
1. Загальні положення
1.1. Порядок відмови співвласників будинку-споживачів від послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій у місті Трускавці (далі – Порядок) розроблено відповідно до Законів України „Про житлово-комунальні послуги”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, «Про приватизацію державного житлового фонду», Постанови Кабінету Міністрів України № 529 від 20.05.2009 р. „Про затвердження Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій ”, Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та інших нормативно-правових актів.
1.2. Метою Порядку є зниження рівня конфліктності, попередження виникнення боргів, зменшення кількості судових спорів, врегулювання інших правовідносин між виконавцями та співвласниками будинку-споживачами послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Трускавці.
1.3. Порядок регламентує формування, подання  та розгляд документів  щодо відмови співвласників будинку-споживачів від послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій.
2.  Формування, подання та розгляд звернень співвласників будинку-споживачів.
2.1.  Перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   їх вартість, у м. Трускавці встановлюються рішеннями виконавчого комітету Трускавецької міської ради,  доводяться до споживачів шляхом оприлюднення на офіційному сайті Трускавецької міської ради та/або у ЗМІ та є невід’ємною частиною  договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій.
2.2. Співвласники будинку-споживачі будинку мають можливість відмовитись від надання послуги (послуг) за спільною письмовою згодою всіх співвласників будинку-споживачів та за умови забезпечення її надання самостійно або з залученням іншого виконавця і за рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради.
2.3. Звернення оформляються спільною письмовою заявою-згодою всіх Співвласників будинку-споживачів будинку (форма заяви-згоди – додаток №1) .
Ініціативний споживач або їх група (надалі – Ініціатор) оформляє спільну письмову заяву-згоду всіх співвласників будинку-споживачів. Відповідальний працівник підприємства-виконавця засвідчує їх підписи на заяві-згоді. Громадяни, які представляють інтереси співвласників будинку-споживачів конкретного будинку у стосунках з виконавцями послуг, діють без письмових довіреностей.
2.4. Ініціатор направляє виконавцю письмову заяву-згоду про волевиявлення співвласників будинку-споживачів щодо переліку послуг, від надання яких вони відмовляються.
Ініціатор долучає до заяви-згоди:
– договір про надання послуги з фізичною або юридичною особою, яка має відповідні ліцензії, передбачений п. 3.1. цього Порядку
– додатковий договір про зміну істотних умов договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій, підписаний усіма співвласниками будинку-споживачами. Додатковий договір набирає чинності з моменту прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Трускавецької міської ради.
Письмова заява-згода реєструється у виконавця належним чином або направляється йому рекомендованим листом з описом та повідомленням Ініціатора про вручення цього поштового відправлення керівнику виконавця.
Рішення співвласників будинку-споживачів про відмову від послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій направляється виконавцю за умови узгодженого волевиявлення всіх співвласників будинку-споживачів. Докази повідомлення виконавця та копії письмових заяв-згод зберігаються у Ініціатора.
2.5. Виконавець змінює перелік послуг для конкретного будинку відповідно до результатів волевиявлення всіх співвласників будинку-споживачів після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Трускавецької міської ради.
Виконавець не рідше одного разу на квартал подає на розгляд виконавчого комітету Трускавецької міської ради проект рішення, яким передбачає зміну переліку послуг та їх вартості, відповідно до письмових заяв-згод, що надійшли протягом вказаного періоду.
3. Відповідальність учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг.
3.1. У випадку відмови від послуги, що потребує ліцензування, співвласники будинку мають укласти договір про надання цієї послуги з фізичною або юридичною особою, яка має відповідні ліцензії. Вказаний договір та копія відповідної ліцензії подається Ініціатором разом з письмовою заявою-згодою.
3.2. Співвласники будинку-споживачі несуть відповідальність за недотримання зобов’язань щодо самостійного утримання будинку в частині надання послуг, від яких вони відмовилися.
3.3. Виконавець (балансоутримувач) звільняється від відповідальності за послуги, від яких відповідно до цього Порядку відмовилися співвласники будинку-споживачі.
4.  Прикінцеві положення.
4.1. Заборгованість з оплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій чи заборгованість з оплати інших видів комунальних послуг не є підставою для відмови виконавця від належного розгляду та задоволення звернень співвласників будинку-споживачів.
4.2. Відмова співвласників будинку-споживачів від послуг з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку цього Положення не є підставою для неоплати ними заборгованості за фактично надані послуги.
Додаток № 1
До Порядку відмови співвласників будинку-споживачів
від послуг з обслуговування будинків і споруд
та прибудинкових територій у місті Трускавці
(рекомендована форма письмової заяви-згоди)
ЗАЯВА-ЗГОДА
співвласників будинку №____ по вул. _________________________   у м. Трускавець
щодо відмови від послуги з обслуговування будинку
„____”_____________20__ р.
Ми, співвласники будинку №____ по вул. _________________________   у м. Трускавець, які підписалися нижче, відмовляємося від надання послуги
_______________________________________________________________________________,
(назва послуги)
яка надається ___________________________________________________________________.
(назва виконавця)
№ № кварт. Підпис,  прізвище та ініціали співвласника будинку
Серія та № документа, який посвідчує особу співвласника/його уповноваженої особи
(для співвласників – фізичних осіб) *
1
*  співвласники будинку – юридичні особи та фізичні особи-підприємці додають до цієї заяви-згоди виписку з ЄДРПОУ та завіряють свій підпис своєю печаткою (за наявності).
Представник Виконавця
_____________________
/_____________________/
Секретар  міської  ради                                                 П.Шумин
(Переглядів 155 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви