Виконком: втрати води і молока

29.01.2013 | Filed under: Публікації

Першим на січневому засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради доповідав керівник міського водоканалу Володимир Возняк. Справа в тому, що затверджували нормативи використання питної води ТзОВ «Трускавецький водоканал». Згідно розпорядження Кабінету Міністрів галузевий норматив втрат води не повинен перевищувати 30%. За перевищення ліміту – штрафні санкції податкової та екологічної служби. От до галузевих нормативів і доводили показники ТзОВ «Трускавецький водоканал», який досі показував 38% втрат. Тепер з 1 мільйона кубів використаної води в рік 280 тисяч кубів води – законні втрати.

Про організацію безоплатного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів пільгових категорій у другому семестрі 2012-2013 навчального року доповідав завідувач міського відділу освіти Михайло Шубак. Михайло Іванович зазначив, що у Трускавці один з найкращих показників харчування в регіоні – 6,5 гривні в день на дитину 1-4 класів та 7,75 гривні на учня 5-11 класів (в Дрогобичі – 5,2 гривні на дитину, Стрий взагалі з 1 вересня не харчував). У нас же на харчування дітей у 2013 році закладено 880 тисяч гривень в міському бюджеті. Та 96 тисяч гривень, яких потрібно на безоплатне надання молока учням 1-4 класів, немає. Тож окремого напування молоком не буде. Та необхідна кількість цього продукту передбачена в меню шкільного харчування, – запевнив головний освітянин міста.

Встановлено також новий розмір батьківської плати за одноразове відвідування дошкільного закладу. За дитину від 1 до 3 років батькам необхідно буде заплатити 7 гривень в день, від 3 до 6 років – 8 гривень. На 1 гривню збільшено оплату за дітей, які відвідують спеціальні логопедичні групи – з 5.50 до 6.50 гривні в день. 50% платитимуть за дітей з багатодітних сімей.

Михайло Шубак доповідав ще одне непросте питання – про затвердження штатного розпису ДЮСК «Спортовець». Міністерство освіти видало наказ про приведення до норми штатних розписів подібних позашкільних установ. Щоб виконати вказівку Міністерства, у Трускавці необхідно вивільняти людей. Є 10 посад, які не відповідають нормативу. А сьогодні в ДЮСК «Спортовець» працює 53 штатні одиниці. П’ять технічних працівників – забагато для спортивного клубу – переконана заступник міського голови Валентина Бодак (для прикладу в котельні – 7 технічних працівників, в сусідній школі №2 – 1,5 штатні одиниці). На впорядкування цих непростих питань, за якими – люди, сімейні бюджети – відділ освіти попросив два місяці – до 31 березня 2013 року.

Організація громадських робіт у Трускавці у 2013 році – питання, з яким прийшла на виконком керівник міського центру зайнятості Маргарита Роман. Маргарита Анатоліївна також повідомила, що вступив в дію новий Закон «Про державну службу зайнятості», у якого є багато плюсів та мінусів. Так, за новим законом фінансування громадських робіт має здійснюватися за кошти центру зайнятості та міського бюджету. А у 2013 році до громадських робіт необхідно залучити 260 людей.

Згідно нововведень статус безробітного надається в перший день реєстрації, та допомога по безробіттю видається з восьмого дня. Встановлено також розмір максимальної допомоги при безробітті – чотири прожиткових мінімуми. Закон передбачає, що працедавець самостійно визначає квоту пільговиків (раніше було 5%). Та якщо зовсім не працевлаштовує молодь після навчання, звільнених після відбуття покарання та ін. – в кінці року штраф. Не передбачено згідно нового закону і дотації на створення нових робочих місць. Зате повинно бути повернення підприємцям через податкову, якщо вони таки створюють нові робочі місця.

Позитив для студентів – студенти останніх курсів професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів можуть проходити стажування за фахом, причому запис про це заноситься до трудової книжки і рахується як досвід роботи за фахом. Стажування має проходити у вільний від навчання час строком до шести місяців. На стажерів поширюються всі права та соціальні пільги, встановлені для працівників, які займають відповідні посади. Та прийняття на роботу студента-стажера не є обов’язковим для роботодавця.

На виконкомі також встановлено розмір допомоги на поховання непрацюючих осіб, які не є ні пенсіонерами, ні інвалідами. У 2013 році така поміч складатиме 1 тисячу гривень (у 2012 було 600 гривень).

ТзОВ «Резорт груп» надано дозвіл на розміщення МАФ зовнішньої реклами на вулиці Сагайдачного. Дозволено також приватизацію житлового приміщення в гуртожитку на Івасюка, 9. «Там все встановлюється, переобладнується, яка ж в гуртожитку взагалі на сьогодні ситуація з інженерією?» – запитав секретар ради Петро Шумин в представників КП «Трускавецьжитло». Ті тактовно відмовчалися, та відповідь прозвучала з вуст члена виконкому Юрія Остапчука: «В кого грубша труба, той перемагає».

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 96 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви