Про доходи, пільгове харчування та дорожні знаки

03.10.2014 | Filed under: Публікації

Чергове засідання міського виконкому відбулося наприкінці вересня. Питань у порядку денному небагато і практично усі – поточні. Пов’язані з освітньою, комунальною, фінансовою сферою. А також питання соціального та дозвільного плану.

Перше питання стосувалося схвалення проекту рішення міської ради, у якому йшлося про прогнозні показники бюджету міста на 2015-2016 роки. Виходячи із очікуваних розрахунків, показники наповнення бюджету залишилися на рівні 2014 року. Проте відбудеться незначний збій росту доходів, в основному через додаткові дотації на транспортні витрати.

Далі йшлося про організацію харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів у І семестрі поточного навчального року. До цих категорій традиційно належать діти інваліди, діти, які мають статус постраждалих від вибуху на ЧАЕС, діти з багатодітних та неповних сімей, та інші. Таких у міських ЗОШ цього навчального року нарахували 103 особи і більшість із них навчається у ЗОШ №1 – 52 дитини. У школах №2 та №3 таких 19 та 32 дитини відповідно. Освітяни вже підрахували загальні витрати і вони становлять близько 600 гривень щодня, якщо харчуватимуться усі діти, 12-13 тисяч щомісяця і 36-40 тисяч гривень до кінця поточного року. Сума для міської казни не надто обтяжлива, проте чиновники окремо зауважили: не всі сусідні міста мають можливість годувати дітей на пільговій основі. Інша справа з безкоштовним харчуванням у районі, там цю статтю витрат фінансує держава, а не органи місцевого самоврядування.

На порядку денному виконкому також питання, пов’язане із виборами до Верхо­вної ради. Обговорювалися звичні для на­шого курортного міста речі – організацію тимчасових виборчих дільниць на теренах найбільших санаторіїв курорту. А також те, що фактичне право голосу, зі слів заввідділу ведення державного реєстру виборців Романа Білецького, будуть мати усі українці зі статусом біженців. Головне – вчасно зареєструватися у відділі та отримати таке право не менш як за п’ять днів до голосування.

Були у переліку питань теми, котрі сто­суються соціальних питань. Зокрема це питання, котрі озвучила начальник служби у справах дітей Леся Дребот про встановлення опіки та зміну порядку надання щомісячної адресної грошової допомоги мешканцям міста-учасникам АТО, про яку розповіла начальник управління соцзахисту Ю. Когут. Суттєвих змін у процесі не відбулося, проте він дещо змінився і нині ця, майже волонтерська діяльність, отримала законне підґрунтя. Тож і оформлення цієї допомоги вимагатиме тепер офіційних документів та належних довідок. Відтепер людина, котра підтвердить факт перебування у зоні бойових дій, матиме фінансову підтримку міста на період лікування у стаціонарі.

Ще одне питання, котре викликало зауваження у членів виконкому, це зміни до рішення виконкому «Про затвердження схеми розташування дорожніх знаків на території міста». Зауваження стосувалися попереднього рішення, якими було обумовлено пішохідний перехід не в належному для цього місці. Така ситуація склалася поблизу автобусного вокзалу. Але на таке, здавалося б неправильне рішення знайшлася причина – прохання отця настоятеля сусіднього з вокзалом храму УПЦ КП, позаяк ця додаткова зебра, з його слів, потрібна для зручностей людей, котрі приймають участь у ритуальній ході та похоронних процесіях.

Серед решти питань виконком одноголосно підтримав присвоєння поштової адреси реконструйованому об’єкту по вулиці В. Івасюка, 11, відмову у наданні дозволу кільком туристичним агентствам у розміщенні зовнішньої реклами та коригування тарифів.

Галина Носова, газета “Трускавецькурорт”, ТрускавецьІнфо

(Переглядів 198 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви