Як відмивають кошти через ОСББ

18.02.2013 | Filed under: Новини

Як інформує наше джерело, у 2012 році з міського бюджету було виділено для потреб електропостачання ОСББ «Віра» (Стебницька, 62) аж 123 тис. 639 грн.«Освоювала» ці кошти фірма, наближена до заступника міського голови Петра Нестерівського. Виділено кошти в ручному режимі, адже спочатку такі видатки у бюджет не закладалися. Дивує, чому в час, коли така сутужна ситуація у КП «Трускавецьжитло», бюджетні кошти освоювала суто комерційна структура.

Заміна електропроводки в ОСББ «Віра» обійшлася бюджету в понад 123 тисячі гривень, хоча за такі кошти можна було замінити електропроводку в трьох, або й чотирьох двопід’їздних дев’ятиповерхівках, вважають експерти. Свого часу заміна електропроводки в будинку 1 на вулиці Івасюка (10 під’їздів!) обійшлося в 35 тисяч гривень.

В той же час газета «Голос ради» з посиланням на члена виконавчого комітету Ігоря Паньківа поширила інформацію про виділення на це ОСББ 40 тисяч гривень. Також для ОСББ «Дукат» (Стуса, 9) виділено 32 тисячі гривень, а для ОСББ «Здоров’я» (Стебницька, 76) – 48 тис. Прикметно, що за цими ОСББ стоять депутати Трускавецької міської ради. Заради справедливості зауважимо, що інформації про освоєння коштів комерційними структурами в «Дукаті» та «Здоров’ї» в нас немає, як немає і відомостей, а чи дійшли ці суми до ОСББ та як саме були використані.

(Переглядів 298 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви