Юрій Наконечний: «Для мене не було і немає жодних сумнівів – «Свобода», тільки «Свобода»!»

12.10.2020 | Filed under: Публікації

Юрій Наконечний – кандидат в депутати Трускавецької міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» по округу №2.

– Пане Юрію, розкажіть Вашим виборцям про себе…

– Більшість моїх виборців знає мене дуже добре. Я трускавчанин, народився 6 листопада 1980 року в м. Трускавець. Тут я зростав, звідси ходив до школи, тут минули мої дитячі та юнацькі роки, зараз теж проживаю у Трускавці.

В 1997 році я закінчив СШ №3, після чого поступив у Львівську комерційну академію, навчався за спеціальністю «бухгалтерський облік та аудит». Спочатку отримав ступінь бакалавра, поступив у магістратуру і зі ступенем магістра закінчив Львівську комерційну академію у 2002 році.

Зараз здобуваю другу вищу освіту, навчаюся у Львівському Національному університеті на юридичному факультеті.

Навчаючись, я почав паралельно працювати. Спочатку працював у Львові бухгалтером-експертом на підприємстві «Укрзахідаудит». А після закінчення вузу я повернувся додому, в рідний Трускавець, і тут почав працювати по спеціальності в ТзОВ «Марко» – бухгалтером-експертом. Потім я працював на підприємстві «Будівельні технології ХХІ століття», а тепер очолюю ТОВ «Ком`юніті інвестмент».

Одружений, разом з дружиною Наталією виховуємо дочку Соломію, 2005 р.н.

– Ви попрацювали одну каденцію депутатом. Що вдалося зробити для Вашого округу за ці 5 років?

– Мій округ, від якого я балотувався в 2015 році, порівняно невеликий – всього лише кілька багатоповерхових будинків (Стебницька, 70, 72 та 74). Тоді там були відсутні ОСББ, будинки були в жахливому стані. Зараз ситуація значно краща, хоча, звісно, завжди є проблеми, котрі потрібно вирішувати.

За нашою спільною ініціативою в місті почала діяти ефективна програма «30 на 70», якою скористалася абсолютна більшість ОСББ в старому житловому фонді міста, а це більше, ніж 100 будинків. Так що такі роботи, коли 30% коштів збирають мешканці будинків, а 70% фінансує місто, проводилися по всьому Трускавці. На мою думку, це правильний підхід.

А тепер конкретно по зробленому на окрузі.

Було проведено капітальний ремонт покрівлі на Стебницькій, 70. Замінено вікна сходових кліток по програмі «30 на 70», зроблено ремонти в під’їздах, замінено мережі водопостачання та каналізації, встановлено нові металопластикові вікна по програмі «30 на 70», зроблено ремонти в під’їздах і зроблено капітально дах.

Стебницька, 74 – аналогічно. Замінено труби по воді і каналізаціі, замінено повністю вікна, а нещодавно замінено дах. З дахом там була велика проблема, люди до мене зверталися, і я спочатку частково зробив поточний ремонт за власні кошти, а потім ми добилися, щоб там зробити капітальний ремонт.

Стебницька, 72 – замінені всі мережі водопостачання та каналізації, замінено електромережі, а також вікна. Планували, але не встигли зробити дах.

Цього року ми подали два ОСББ на обласне співфінансування, і змогли встановити відеонагляд в будинку № 72 на вул. Стебницькій.

Загалом на округ було залучено більше 1 млн. грн. для житлових будинків.

Всі багатоповерхові будинки у Трускавці повністю переведені на індивідуальне опалення, малозабезпечені люди могли це зробити за кошти міста – на це ми виділили відповідні суми на сесії міської ради.

З останнього, що зроблено в 2020 році – встановлено дитячий майданчик біля Стебницької, 72. Цей майданчик був потрібний для будинків 72, 74, 76, 78, 80, сюди приходили діти з будинків 2 та 4 на вулиці Стуса. Зважаючи на те, що діти десь мають бавитися, рости, то в цьому кварталі дитячий майданчик аж просився. І ось ми його встановили.

Я працював у профільній депутатській земельній комісії, засідання комісії не пропускав, сесії відвідував регулярно. На сесіях піднімав питання, важливі і для округу, і для міста.

Окремо хочу сказати про те, що наша фракція ВО «Свобода» ініціювала і розгляд важливих загальнодержавних питань на захист української мови, проти торгівлі з окупантом, в підтримку політичних в’язнів, на захист сімейних та християнських цінностей, проти нав’язування нам гендерної та інших чужих ідеологій.

– З чого Ви б планували розпочати свою депутатську діяльність в наступній каденції?

– Оскільки за спеціальністю я бухгалтер, експерт і останні 15 років присвятив цій справі, то моє бачення таке: якщо люди оберуть мене депутатом, то старатимуся працювати в бюджетній комісії, оскільки в цих питаннях я є спеціаліст.

В кінці року традиційно проходить формування бюджету на наступний рік і, як на мене, в першу чергу треба буде зайнятися тим, щоб правильно розподілити кошти. Адже гроші потрібно витрачати ефективно – незалежно чи це сімейний бюджет, чи бюджет підприємства, міста, або ОТГ. Гроші повинні працювати на розвиток.

За приклад ефективного використання коштів можу навести будинок, де я проживаю – на вулиці Скоропадського. В нас будинок новий, тож кошти ми спрямовуємо на розвиток інфраструктури, на лавочки, майданчики, встановили сучасний IP-відеонагляд, тобто кожен мешканець з телефону, з комп’ютера, з іншого пристрою, з дому чи з роботи може дивитися за своїми автомобілями, за своїми дітьми – це все цілодобового записується. Тобто, ми здаємо гроші і визначаємо куди їх спрямувати.

Так має бути і в ОТГ – є надходження, і потрібно їх спрямувати на розвиток інфраструктури, на утримання соціальної сфери, освіти, медицини, на благоустрій, тобто на те, чого дійсно потребують люди. Оскільки зараз Трускавець об’єднується з селами, то потрібно вирівняти різницю, щоб мешканці сіл могли отримувати всі ті ж послуги, що і мешканці міста, причому належної якості.

Скажу як фінансист: в першу чергу потрібно зайнятися аналізом бюджетів громад, які ввійдуть в ОТГ, визначити пріоритети, визначити що важливо зробити найперше, а що може почекати. Потрібно бачити чим село фінансово «дихає». Якщо з грошима біда, надходжень мало, то треба буде перерозподіляти кошти. Щоб люди бачили, що вони недарма приєдналися і відстоювали позицію по об`єднанню їхнього села саме з Трускавцем.

Що стосується конкретно міста Трускавця, то в цій каденції пріоритетом ми обрали утеплення всіх комунальних об’єктів, і це дало значну економію бюджетних коштів. Я планую серйозно зайнятись тим, щоб в наступній каденції Трускавець взяв активну участь у міжнародних програмах IQ Energy. Якщо почати цей процес і показово утеплити хоча б один будинок, то люди побачать наскільки це ефективно. Ми в бюджеті закладали кошти на спів фінансування по цій програмі, але чомусь ніхто нею не скористався. Одне ОСББ у Трускавці пробувало, але там є певні нюанси щодо субсидіантів, і сама процедура досить непроста. Вважаю, що ця державна програма співфінансування багатоквартирних будинків IQ Energy мала б реалізуватися у Трускавці, і це дало б реальну економію енергоресурсів для житлових будинків міста.

– Запитання до Вас як до корінного трускавчанина: яким бачите майбутнє нашого міста-курорту?

– Ви правильно сказали – наше майбутнє як трускавчан залежить від міста-курорту. Нам спільно треба робити все для того, щоб розвивався курорт.

Ми повинні робити все для того, щоб максимально залучити відпочивальників. Від стану курорту залежить все – і торгівля, і сфера обслуговування, і сфера громадського харчування.

Зараз Трускавець буде не просто містом, а центром великої громади, куди входять великі та малі села. Тому потрібно думати і про їхній розвиток, як піднімати сільське господарство, лісове господарство, молочну та м`ясну промисловість, як отримувати прибуток від тих багатств, які мають сільські громади – землі, ліси, озера, поля. Над цим ми всі повинні попрацювати спільно – і депутати від міста, і депутати від сіл.

– Пане Юрію, чому балотуєтеся саме від «Свободи»?

– Практично все життя я в оточенні цих людей. Я завжди був симпатиком цієї політичної сили, від початку її існування. Знаю депутатів, кандидатів – у «Свободі» немає жодної людини, яка б бігала з партії в партію. Там люди надійні, активні, цілеспрямовані. З ними я спілкуюся дуже давно, я їм довіряю і наскільки я знаю, ці люди, які є в трускавецькій «Свободі», ніколи нікого не підводили.

Спілкуючись з людьми, бачу, що «Свобода» цього разу матиме велику підтримку трускавчан, адже люди розуміють, що це єдина політична сила, яка вже 25 років має свою чітку позицію. І її за це тільки гноблять.

Партії, які зараз беруть участь у виборчому процесі в Трускавці – це переважно одноразові проекти, які появляються на кожні вибори. Це різні об`єднання між собою, пропрезидентські проекти, коаліційні, олігархічні проекти та інше.

Спілкуючись з людьми, я відчув потужну підтримку «Свободи», зважаючи ще й на те, що в нас єдині погляди з іншими націоналістичними силами. Більшість з тих, з ким мені довелося спілкуватися, голосуватимуть за «Свободу», бо вже зневірилися в інших партіях, які лише вміють обіцяти і нічого з цього не виконувати.

Тому для мене не було і немає жодних сумнівів – «Свобода», тільки «Свобода»!

Газета «Свобода»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви