Ютюб-канал, заснований у Трускавці, заборонили в російській педерації

23.02.2023 | Filed under: Публікації

Контент Ютюб-каналу «Україна переможе! War in Ukraine» додано в реєстр інформації, забороненої для перегляду на території московії (російської педерації). Про це сповістила федеральна служба росії з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (роскомнадзор). Відповідно цей контент заблоковано для перегляду в мережі Ютюб на території московії.

Ютюб-канал «Україна переможе! War in Ukraine» створено трускавчанином, капеланом, депутатом Трускавецької міської ради VII демократичного скликання Русланом Цехмейстером на базі раніше існуючого каналу «Truskavets Online». З перших днів війни канал подає інформацію (відеорепортажі) з найгарячіших пунктів бойових дій. Практично щотижня капелан Руслан Цехмейстер як представник Гуманітарного штабу Трускавецької міської ради та християнської церкви «Добра Новина» возить гуманітарні вантажі. Протягом року війни здійснено біля пів сотні поїздок у Миколаївську, Запорізьку, Херсонську, Харківську, Київську та Донецьку області. У співпраці з закордонними місіями та партнерами волонтер-капелан Руслан Цехмейстер доставляє продукти, засоби гігієни, речі першої необхідності як для українських військових, так і для цивільних мешканців, котрі жорстоко потерпають внаслідок ворожих обстрілів та ракетних ударів.

Репортажі каналу «Україна переможе! War in Ukraine» висвітлюють правдиву новітню історію України, історію запеклої боротьби проти поневолення, історію звірств московських окупантів, та є свідченнями, котрі будуть доказами в майбутньому суді над агресором.

Підписатися на Ютюб-канал «Україна переможе! War in Ukraine» та переглянути відеорепортажі можна за посиланням https://www.youtube.com/@war_in_Ukraine

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви