З корків не виготовляють протези, проте, кошти отримані від їх переробки все ж рятують життя

09.02.2016 | Filed under: Публікації

Минулого року на Львівщині стартувала благодійна безстрокова акція «Корок життя». Допомогти у зборі коштів закликали у благодійному фонді «Сестри Даліли».

Небайдужі люди приносили кришечки в пункти прийому, щоб потім відповідні служби віддали пластик на переробні підприємства, а вирученні кошти скерували на закупівлю ліків для людей, які хворіють на легеневу гіпертензію.

Сьогодні на Львівщині проживає близько 40 осіб, які хворіють на цю хворобу. На лікування кожен з них  потребує, залежно від важкості, від 40 до 120 тисяч гривень.

За час проведення акції вдалось назбирати тонну корків. Ціна одного кілограму 10 грн.

Окрім допомоги у придбанні ліків, фонд виділив кошти на купівлю портативного небулайзера для  кардіологічного центру.

Відгукнулись на заклик і у Трускавці. «Об’єднання «Самопоміч» проводило збір корків  іще із весни 2015 року.

«Ми раді, що можемо допомогти хворим на легеневу гіпертензію. Залучили до збору кришечок своїх дітей, вони – друзів. Трускавчани приносили корки в агітаційні палатки, в наш офіс. Сьогодні ми урочисто передаємо зібрані корки у благодійний фонд «Сестри Даліли». Проте, збір продовжується. Приносити корки можна в офіс «Об’єднання «Самопомочі» в  готелі «Трускавець»», – прокоментували перебіг акції «Корок життя» в трускавецькому «Об’єднанні «Самопоміч».

 

Тетяна Вінницька

(Переглядів 147 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви