З наради при міському голові

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Традиційно перший робочий день тижня розпочався із наради при міському голові о 8.00. Із інформацією про основні події в області присутніх ознайомив у вівторок керівник інформаційно-аналітичної служби ТМР, помічник міського голови Олег Блажівський. Заступник голови Віктор Марченко розповів про те, чим жив Трускавець минулого тижня, наголосивши основну увагу на сесійних засіданнях та прийнятих рішеннях, про це все ми повідомляли ще минулого тижня. Він теж висловив думку, що не міська рада, а податкова має впливати на підприємців, щоб ці укладали угоди по земельних сервітутах. На адресу податкової із закидом виступив і начальник відділу з питань мобілізаційної та оборонної роботи Адам Ластовецький – з 1,5 тисячі гривень коштів громадського формування «Ватра» (1 тисячу дала Міжнародна клініка Козявкіна, а 500 – санаторій «Карпати») податківці хотіли б вилучити в якості податку 300 гривень. «Не там стрижете, хлопці» – жартома тихцем сказав хтось із присутніх у залі.

Про стан справ в ЖКГ говорив і О. Балицький, і Ю. Алієв, який повернувся з відпустки. Гостро постало питання з косінням, на це бракує як коштів, так і техніки, голова доручив інспекції з питань благоустрою (керівник – Михайло Слободян) більш активно впливати на порушників благоустрою, а КП «Наше місто» покосити хоча б на початок по Шевченка та біля міської ради. Як зазначив Юрій Алієв, минулих років у кінці травня вже косили другий раз, цього року тільки де-не-де розпочали перший. Натомість проблеми з косінням немає в КП «Парк курортний», повідомив керівник підприємства Олексій Балицький.

Поінформували присутніх про стан справ у очолюваних ними підприємствах керівник водоканалу В. Возняк, головний лікар міської лікарні Й. Свіжинський, з оголошеннями виступили заступник голови Я. Чистогорський та керуючий справами І. Петранич.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви