З наради при міському голові

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Традиційно перший робочий день тижня розпочався із наради при міському голові о 8.00. Із інформацією про основні події в області присутніх ознайомив у вівторок керівник інформаційно-аналітичної служби ТМР, помічник міського голови Олег Блажівський. Заступник голови Віктор Марченко розповів про те, чим жив Трускавець минулого тижня, наголосивши основну увагу на сесійних засіданнях та прийнятих рішеннях, про це все ми повідомляли ще минулого тижня. Він теж висловив думку, що не міська рада, а податкова має впливати на підприємців, щоб ці укладали угоди по земельних сервітутах. На адресу податкової із закидом виступив і начальник відділу з питань мобілізаційної та оборонної роботи Адам Ластовецький – з 1,5 тисячі гривень коштів громадського формування «Ватра» (1 тисячу дала Міжнародна клініка Козявкіна, а 500 – санаторій «Карпати») податківці хотіли б вилучити в якості податку 300 гривень. «Не там стрижете, хлопці» – жартома тихцем сказав хтось із присутніх у залі.

Про стан справ в ЖКГ говорив і О. Балицький, і Ю. Алієв, який повернувся з відпустки. Гостро постало питання з косінням, на це бракує як коштів, так і техніки, голова доручив інспекції з питань благоустрою (керівник – Михайло Слободян) більш активно впливати на порушників благоустрою, а КП «Наше місто» покосити хоча б на початок по Шевченка та біля міської ради. Як зазначив Юрій Алієв, минулих років у кінці травня вже косили другий раз, цього року тільки де-не-де розпочали перший. Натомість проблеми з косінням немає в КП «Парк курортний», повідомив керівник підприємства Олексій Балицький.

Поінформували присутніх про стан справ у очолюваних ними підприємствах керівник водоканалу В. Возняк, головний лікар міської лікарні Й. Свіжинський, з оголошеннями виступили заступник голови Я. Чистогорський та керуючий справами І. Петранич.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви