З першим снігом!

03.12.2013 | Filed under: Публікації

Уявляєте (!) – є люди, які люблять зиму. Ви чули, щоби серед українців були прізвища Літо чи Тепло? А ось прізвища Зима або Мороз зустрічаються часто-густо. Якщо весна – символ відродження, круговерті природи, то білосніжна зима – символ вічності. Кажуть, що мороз примусив первісну людину думати, думати і придумати, як добути вогонь.

Чомусь із зимою пов’язують багато захворювань. Ні, просто зима нищить ту «гниль», яка «заквасилась» в організмі за літо й осінь. Помірний холод навпаки – лікує людину фізично і духовно.

Коли в листопаді 2004 року український народ вийшов на Майдан, то Бог на допомогу йому послав що? Завчасний сніг і морозець. Тоді ми своєю мужністю підкорили серця мільйонів жителів планети, і пропутінська камарилья таки змушена була відступити.

І знову зима, і знов Бог дає нам шанс очиститися від «гнилі», що «засмерділася» і в тілі, і в душі. На жаль, абсолютна більшість населення навіть і не підозріває, яку «енергетику» отримує людина, якщо зануриться у крижану, кришталево чисту воду чи босоніж пробіжиться по молочно-білому сніжку. До речі, регулярні зимові купання і біг босоніж не лише допомогли мені оздоровитися від хвороб, що тяглися шлейфом з дитинства, але й розвинути пам’ять до засвоєння з десяток іноземних мов. Звичайно, для абсолютної більшості такі раптові експерименти можуть закінчитися серйозними захворюваннями, бо надто багато накопичилося в організмі «гнилі», перш за все духовної. Але, як вчив Ісус Христос, якби у вас було віри хоча би з гірчичне зерно, ви би не лише плавали у крижаній воді – ви би гори ворушили.

На жаль, люди загрузли у матеріальному болоті брехні й невіри. Стали духовними каліками. Звідси всі хвороби і нещастя.

Корупція – хвороба хвороб нашого суспільства, в перекладі українською мовою означає гниття. Хвороба страшно запущена. Вона охопила всіх – від президента до вуличного бомжа. І зараз у тих, хто вгорі, помутився розум – вони хочуть відірвати Україну, колиску європейської цивілізації, від Європи. А ці, що внизу, так би мовити, народ? Невже прогнили настільки, що не чинитимуть опору? І коли нарешті прийде славна українська зима, після якої настане весна славного українського відродження? Коли ж діждемось Вашингтона, як писав Тарас Шевченко, з новим і праведним законом? Може, саме зараз, з першим снігом?

Олег Паламарчук, газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 90 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви