З початком весни – нові спортивні перемоги

06.03.2012 | Filed under: Публікації

З 1 по 3 березня 2012 року у м. Львів команда ДЮСК «Спортовець» брала участь у Чемпіонаті області з боксу серед юнаків 1998-1999 р.н. ДЮСШ Львівщини. Чемпіонат Львівщини був відкритим, тобто крім боксерів всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини, участь брали вихованці спортивних шкіл Волинської, Закарпатської, Рівненської та Чернівецької областей, всього 135 учасників.

З 6 боксерів, заявлених від «Спортовця», п’ятеро стали призерами цих престижних змагань: звання Чемпіонів Львівщини та 2 золоті медалі у Василя Коваля та Миколи Біласа, три третіх місця і бронзові медалі у Мирослава Куца, Юрія Буги та Миколи Чуби (тренери ДЮСК Назар Мінів та Михайло Стахнів).

Василь Коваль та Микола Білас увійшли у склад збірної команди Львівської області та представлятимуть Трускавець у Чемпіонаті України з боксу серед юнаків 1998-1999, який буде проводитись з 26 березня по 01 квітня 2012 року у м. Горлівка Донецької області.

Цей Чемпіонат Львівщини серед юних боксерів проводився у паралельному заліку з відкритою першістю Львівського державного училища фізичної культури і спорту. За підсумками цієї першості, двоє вихованців ДЮСК «Спортовець» стали кандидатами до навчання на відділенні боксу для подальшого підвищення своєї спортивної майстерності (Василь Коваль та Микола Білас).

З 2 по 3 березня 2012 року у Трускавці, в плавальному басейні ДЮСК проводився міжобласний турнір з плавання «Весняна першість ДЮСК «Спортовець» серед учнів 2000 р.н. У змагання взяли участь юні плавці з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Львова, Рівного та Трускавця, всього 108 учасників.

Змагання відкривав директор ДЮСК Любомир Мацькович. На урочисте відкриття до учасників змагань завітав міський голова Руслан Козир, який сердечно привітав присутніх із спортивним святом у Трускавці, побажав їм хороших виступів, успіхів у житті, міцного здоров’я та подякував батькам і організаторам змагань за те, що вони переймаються здоров’ям майбутнього нашої держави. Завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Віра Ільницька від Трускавецької міської ради вручила приїжджим командам подарунки з атрибутикою міста Трускавця. Головний суддя змагань Богдан Смеречинський ознайомив учасників з програмою міжобласного юнацького турніру з плавання.

Вихованці ДЮСК «Спортовець» порадували своїх наставників хорошими результатами у плаванні і вибороли 16 призових місць:            Галина Кісак – І м. – 50 в/с, І м. – 50 батерфляй., І м. – 100 в/с, ІІ м. – 100 брас; Анастасія Мацюрак – І м. – на спині, І м. – 100 на спині; Вікторія Уєчко – І м. – 50 брас, І м. – 100 брас; Олександр Габриш – І м. – 100 батерфляй, ІІ м. – 50 батерфляй; Лідія Іваночко – ІІІ м. – 50 в/с, ІІІ м. – 50 батерфляй; Влас Крамар – ІІ м. – 100 брас; Марта Веклюк – ІІ м. – 100 батерфляй; Микола Думальський – ІІІ м. – 100 брас; Олег Вальчук – ІІІ м.- 50 в/с. (тренери ДЮСК Богдан Смеречинський, Олег Кирчей, Андрій Жгута).

По завершенні змагань всі призери були нагороджені грамотами та медалями ДЮСК «Спортовець». Обслуговувала змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець».

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 44 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви