Звернення Руслана Крамара

02.10.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

ЗВЕРНЕННЯ
кандидата на посаду міського голови Руслана КРАМАРА

до
трускавецької громади.

Шановні трускавчани!

Руслан Крамар

Трускавецька міська організація партії «ВО» Батьківщина» 27 вересня 2010 року прийняла рішення про висунення мене кандидатом на посаду міського голови Трускавця.

Я з повною відповідальністю і усвідомленням завдань, які постають переді мною, йду на вибори міського голови. Багато зроблених добрих справ для міської громади, досвід роботи в тепловому господарстві, заступника міського голови та депутатська діяльність надають мені впевненості, що  буду дієвим головою міста, для якого патріотизм  є основою величі могутності та добробуту нашого міста.

Я  прийняв рішення балатуватися на посаду міського голови, тому, що я живу життям переважної більшості з Вас, а це дає мені можливість розуміти шляхи  вирішення наболілих для Вас питань. Я маю чітке бачення розвитку Трускавця і у мене є сильна, харизматична, наполеглива команда, здатна реалізувати передвиборчу програму партії «ВО» Батьківщина».

В час, коли руйнується все українське та національна гідність, заморожується ріст зарплат та пенсій на фоні різкого зростання вартості товарів і послуг, корупції та кругової поруки чиновників, ставлю першочерговим своїм завданням – виступити гарантом безпеки та впевненості у завтрашньому дні кожної трускавецької сім’ї.

Хочу звернутися до трускавчан, які проголосують за мене. Я потребую Вашої активної підтримки, повсякденної агітації та пропаганди сповідуваних мною цінностей. Проведіть роз’яснювальну роботу з родиною, друзями, знайомими тощо, і тим самим Ви вкладете вагому частку у нашу перемогу.

Моя агітаційно-пропагандистська робота проводиться без залучення «великих коштів», це означає, що залежним я буду тільки від мешканців міста, які є головними моїми агітаторами. Я розраховую на Ваше розуміння того, що залучаючи гроші на виборчу кампанію, будь-який кандидат стає, бодай частково, залежним від своїх донорів.

Залежність кандидата на посаду міського голови від бізнес-структури перетворює виборчі перегони не в змагання цінностей, ідеологічних поглядів, бачення розвитку міста, а в змагання передвиборчих технологій, пустих обіцянок, створення ілюзії післявиборчого раю, використання «чорного піару».

Шановні трускавчани, міський голова та депутати міської ради – це  єдиний владний орган, на який Ви маєте можливість один раз на п’ять років вплинути та обрати такий, який буде відповідати Вашим інтересам. Не продавайте свій голос за 200 гривень, бо завтра у Вас відберуть тисячі, не віддавайте голос за солодкий стіл чи гречку – бо завтра Вас і дітей залишать без куска хліба, не розпорошуйте голоси на різні дрібні партії, бо такі дії вже призвели до того, що маємо Януковича і чітко проглядається процес втрати нашої державності, не будьте байдужими та інертними, бо тим ви руйнуєте основи української нації.

Підтримайте і проголосуйте за партію «ВО» Батьківщина» та дайте мені можливість об’єднати громаду, створити Ваше життя добротним, безпечним та впевненим. Повірте мені і невдовзі Ви побачите духовний, культурний та економічно розвинутий Трускавець.

СЛАВА УКРАЇНІ.

(Переглядів 215 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви