Звернення Трускавецької ВО “Батьківщина”

13.10.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Шановні трускавчани !

Сьогодні уся українська громадськість є свідками безпрецедентного, цинічного, злочинного у своїй суті цькування партії «ВО «Батьківщини» діючою владою. Суть дій команди Януковича проста і зрозуміла усім: максимально «зачистити» політичне поле в переддень виборів від опозиційних сил. На виконання вказівок Януковича кинуті сили усієї владної команди: представників опозиції арештовують, залякують, купують, цькують, викрадають та знищують.  Зрозумівши власну вседозволеність та всевладність, узурпатори влади розгорнули повномасштабну війну проти опозиційних політичних сил. В умовах коли між авторитарним керівництвом держави  та простим громадянином не існує жодної перепони у вигляді судової чи законодавчої влади, в країні припиняють діяти норми права. Вступає у дію право сильнішого.

Саме таким чином сьогодні влада знищує політичну силу «ВО Батьківщина»  на Львівщині. Скориставшись слабкістю та продажністю осіб, що проміняли обов’язок служіння українському народові на «почесне» право стати черговою «тушкою», через підконтрольні органи юстиції та суди, влада фактично усунула провідну політичну силу з виборчого процесу на Львівщині. Цинічно ігноруючи правові норми та волю 27 тисяч членів Львівської обласної організації політичної партії «ВО «Батьківщина»  на Львівщині, через підставні та фіктивні приводи владна команда не пускає партію на вибори. Проте, не зупинившись на цьому, влада пішла далі. Використовуючи блюзнірські методи брехні та окозамилювання, під іменем політичної партії «ВО «Батьківщина» у Львівській області до влади ідуть ставленики  влади, перевертні, які заради мандату депутата готові на брехню та  зраду. Усі ці зусилля діючої влади змушують з сумом констатувати, що ім’я Юлії Тимошенко сьогодні використовують для примітивної маніпуляції громадською думкою та проштовхування у владу злочинців та зрадників.

Саме тому Трускавецька міська організація ВО «Батьківщина» звертається сьогодні до виборців міста Трускавця з проханням про розуміння та підтримку. Ми віримо, що у Вас, шановні трускавчани , вистачить політичної зрілості відрізнити  облуду від правди. Закликаємо Вас підтримати до Львівської обласної ради ту політичну силу, яка була поряд з нами під час Президентської кампанії, яка не зрадила і не перетворилась у збіговисько «тушок».

Звертаємося до Вас, дорогі земляки, з закликом підтримати на виборах до Трускавецької міської ради партію «Всеукраїнське об’єднання» БАТЬКІВЩНА», а  до обласної ради – Народний Рух України – політичну силу,  яка є нашим послідовним партнером та побратимом у боротьбі за українську державу.

Від дня відновлення нашої незалежності Народний Рух України чітко стояв на позиції збереження і розвитку нашої державності. Саме вони  перші у 1991 році сказали про необхідність реформ і досі єдині, хто запропонував комплексну програму державного будівництва.

Сьогодні Народний Рух України у Львівській області – молода команда патріотів та фахівців, яка дійсно здатна змінити політичну та соціальну ситуацію в області на краще.

Послідовно реалізовуючи домовленості наших політичних сил про взаємну співпрацю та підтримку, Народний Рух України буде представляти інтереси виборців партії «ВО» Батьківщина» у майбутній обласній раді.

Наша сила – у нашій єдності та згуртованості!

Лише Ваша політична мудрість не дозволить орді, яка рветься зараз до місцевих рад повністю узурпувати владу в державі!

Голова ТМО ПП «ВО» Батьківщина»                                                   Руслан КРАМАР

(Переглядів 50 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви