„ БАТЬКІВЩИНА” ІНВЕСТУЄ В МОЛОДЬ.

19.08.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Молодь – це цвіт нації, наше майбутнє. Для молоді держава сприяє у всьому. В Україні існує більше сотні різних молодіжних програм. Державні адміністрації постійно звітують про хід виконання молодіжних програм і досягнуті успіхи при їх реалізації. Для молодих у нас дорога відкрита, з них ми формуємо кадровий резерв. В країні успішно реалізовується проект молодіжного кредитування…. .

Все вище сказане владні чиновники, а в нашому випадку – міський голова, цинічно і зухвало постійно озвучують у своїх доповідях перед молодіжними зборами чи з нагоди різних молодіжних свят. Та все це – голий популізм, пусті слова,  які навіть і не намагаються реально впровадити.

Наведу два приклади: загальнонаціональний і міського рівня. Молодіжне   кредитування. На перший погляд, все чудово. Молода сім’я звертається у відповідний орган державної влади, подає необхідні документи і покидає державну установу з надією, не сьогодні так завтра, отримати довгостроковий кредит. Проте проходять роки і сім’я дізнається, що кредит надано зовсім іншій парі, яка буквально на днях забажала його отримати. При з’ясуванні причини, чому так сталося, обласні чиновники відповідають, що черга тут ні до чого. Відбір сімей на молодіжне кредитування проводить комп’ютер за „спеціальною” програмою, а на комп’ютер не поскаржишся і в суд не звернешся.

Другий приклад не менш цинічний. У 2008 році Трускавецька міська рада заклала 500 тис. грн. на розвиток футболу у Трускавці. Було створено комунальне підприємство „Футбольний клуб” Трускавець”. Депутатам на пленарному засіданні сесії міський голова роз’яснював, що ці кошти ми вкладаємо в наших дітей, в наше майбутнє. Та виявилося що всі кошти, які були витрачені на ФК „Трускавець” насправді пішли на підтримку футбольної команди м. Моршин (щоб догодити одному високопосадовцю у Львові, який має бізнес у цьому місті). Підсумок – потрачено велику суму грошей, а трускавецька молодь залишилася при своїх інтересах.

Постає запитання: чому? Це безвідповідальність влади?

Непрофесійність влади є ніщо порівняно з тим, що все це є добре продумана дія, за якою стоїть серйозна технологія руйнування нації. Популяризація російської попси (до речі в Європі цю музику взагалі не сприймають), розпуста, вимагання хабарів за працевлаштування молодого спеціаліста, відсутність якісного житла і т.д. – все це несе за собою завдання створити розчаровану, інертну, байдужу молоду людину богом в якої повинен стати долар, а не патріотизм.

Одного разу я розмовляв з розумним і багатим літнім чоловіком. Він розказував які у нього плани на майбутнє, що охоплювало десятиліття. Для мене було дивним, для чого людині, якій близько 70 років будувати перспективу на 20 років вперед? Та я зрозумів, він це робить не для себе, а для своїх внуків тому, що за нього у свій час подбали його діди та батьки.

У нас же за пайки, солодкі столи і т.д. по суті віддають майбутнє міста та майбутнє своїх дітей і внуків. Спілкуючись з деякими членами асоціації інвалідів я хотів з’ясувати з якої причини вони так відстоюють питання отримання кредиту для погашення боргу КП „Наше місто” за спожитий газ. І дізнаюся, що ця підтримка є наслідком того, що міський голова надав передвиборчу допомогу асоціації інвалідів (дехто не розуміє, що ці кошти він не надрукував і з власної кишені не витяг). Вдумайтеся, сліпо підтримувати питання шахрайського позбавлення міста трьох або чотирьох об’єктів (будівля ЖЕКу по вул. Стебницькій, виробничі бази КП „Наше місто” по вул. Стебницькій, адміністративний корпус КП „Наше місто”, дитячу міську лікарню) фактичною вартістю понад 20 млн. грн. в обмін на „солодкий стіл” тай то тільки до виборів, як це вже було. Хочеться крикнути: „зупиніться”!

Події розвиваються так, що для нашої молоді одна перспектива – за кордон. Їдь українська молоде з України бо тут вам нічого робити. Самі бачите: корупція, хабарництво, шахрайство, злиденність і відсутність перспективи, а там, хоч будете другосортними та це краще ніж тут. Ось справжній задум українофобів – Україна без українців.

Трускавецька міська партійна організація партії „ВО” Батьківщина” ставить перед собою завдання прорвати цю гниль, почистити місто від нечистот і зростити на цьому місці здорове, сильне і патріотичне покоління.

Коли я був заступником міського голови і мав, хоч номінальну, можливість працювати з молоддю в тих заходах де партія „Батьківщина” була запрошена, ми дарували дітям дорогі енциклопедії та інші книжки, організовували поїздки у Львів на футбол де грали „Карпати” (Львів), читали лекцію старшокласникам про шкідливість абортів і наркоманії, два роки поспіль організовували поїздки на фестиваль у Зашків на батьківщину Є. Коновальця, провели два потужні музичні  заходи: „Подаруй вогник надії” (на якому проходив збір коштів для онкохворих дітей) та „Я люблю українське”, розвиток скаутської патріотичної молодіжної організації „Пласт” був під моєю особистою опікою. Секретар міської ради Наталія Пономаренко не менше робила для молоді і для дітей ніж я: організація „Вертепу” до Словянська, звітній концерт Ромчика Саланя, проведення всеукраїнського фестивалю «Яскрава Україна». Тут ще можна багато перераховувати та суть нашої роботи зводиться до того, щоб показати дітям і молоді  все, що для них найкраще, що їх любимо і вони нам потрібні.Трускавецький Пласт та Руслан Крамар

За молодіжну політику в трускавецькій „Батьківщині” відповідає Мар’яна ПРИСТАЙ, голова громадської молодіжної організації „Батьківщина молода”, інтерв’ю з якою читайте у цьому номері . За участю Мар’яни  розроблено: програма будівництва молодіжного 100 квартирного гуртожитку, програма працевлаштування молоді, створення сучасних дитячих та спортивних майданчиків, програма підтримки молодіжних організацій („Пласт”, „УМХ” та інших). Це все не є трюки перед виборами. Щоб втілити наші партійні молодіжні програми партії „Батьківщина” потрібна влада, ми хочемо мати можливість дбати за наступні покоління і зберегти для них перспективний Трускавець.

Руслан Крамар, голова ТМО партії „ВО” Батьківщина”.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви