Вічне чому?..

21.10.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Є  у наших людей старовинна розвага. Іменується вона ,як «пошук винних». Напевно  прийшов час кожному з нас зазирнути собі в душу і дати відповідь ,що винні в першу чергу ми самі … Це з нашої мовчазної згоди чиновники дозволяють собі ігнорувати нас дивлячись, як на «мале пиво» ,а то  і   взагалі  просто відверто хамити. При всьому тому, що ми є платниками податків і утримуємо це «мурло», яке вважає простий народ  другим сортом. Це нам  розповідають байки про одну особу що «він добрий господар». А після першого терміну перебування коло владного корита відверто агітують «що він вже накрався і йому більше не треба». Скільки треба часу для людини щоб зрозуміти ,що немає меж людської жадібності  і за першим мільйоном буде другий третій і т.д. Невже хтось надіється, що раптом та особа згадає: «Господи!! Що ж я роблю? Я продав всі землі, які мені не належали. Вони навіть не належали моїм дідам і я не мав морального права цього робити…» Уявили? Посміялися? Знаємо, що такого ніколи не буде.

Країна абсурду і терпеливого народу. А може не терпеливого, а покірного??? Ми живемо в країні чудес. Тільки в нас дороги ремонтують перед зимою, щоб весною коли зійде сніг сказати ,що винен мороз в тому що всюди ями. І ми знову товчемо транспорт згадуючи всю родину по матері тих хто «відмив» кошти, а якість доріг залишив ту саму. Це в нас вартість житла одна з найбільших в Європі, а за  рівнем життя ми передостанні, за нами лише молдавани. Це в нас  згадують за простий народ лише перед виборами, щоб отримати їхні голоси  і  знову забути про їхнє існування… Хіба не про це ми всі говоримо вечорами зібравшись на кухнях? Говоримо про те що не можна далі так жити. Що це в принципі і не життя, а боротьба за існування. Де є межа людського терпіння і чи є вона взагалі? Чому наші «чинуші» з жахом ставляться до любої спроби змінити владу? Для них це звучить як контрреволюція. А якщо цю владу хоче змінити народ? То як тоді бути з основною тезою конституції що «НОСІЄМ ВЛАДИ Є НАРОД».

В  2008р. в Трускавці склалась дивна ситуація з видачею дозволів на автономне опалення. Місцева влада зрозумівши, що люди ситі по горло послугами ЖЕКу  починають встановлювати  автономне опалення один за одним, згадала що є схема теплопостачання згідно якої простому народові така розкіш не передбачена. І відповідно заборонила це робити. Само собою, що себе вони не образили бо такими привілегіями користуються давно. Але що робити якщо кожен поставить автономне? Хто буде годувати ту армію паразитів, яка  спекулюючи  на вартості газу обдирає ,як липку  середньо статиcтичну  сім’ю?

Що може зробити п’ятдесять чоловік? Скажете нічого. Помиляєтесь. Рівно стільки народу об’єдналося,  щоб  висловити  свій  протест проти влади. Ми стали, як одне ціле. Не пропускали ні одної сесії міської ради. Лише майже через рік міській голова здав позиції зрозумівши, що ми не відступимо. За цей період нас намагалися притягнути,  і до  кримінальної відповідальності ( за нібито зірвану сесію) і просто намагались ігнорувати, як пусте місце. Але ми перемогли. Хоч і не всі вірили в цю перемогу. Ми створили громадську організацію «Воля». (Прошу не плутати з «Права воля», «Ліва воля», «Поміж волі» і т.д.) Воля вона і є воля . Це стан душі вільної людини, а не раба.

Коло  будинку №19 по вул.Сагайдачного люди сокирами розбили паркан , котрим Шоломіцький Олегнамагалися перегородити їм пішохідну доріжку. Не пішла влада проти них. Боїться вона свого народу. Може ця влада починає прислухатись до людей лише побачивши в руках сокири…? Тому не треба боятися владу. Це вона повинна думати вдень і вночі  за народ ,терпіння якого все ж не є безмежним….

Голова ВО «Воля» Шоломіцький Олег Григорович

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви