Звернення Лева Грицака

15.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Шановний Руслане Ярославовичу, депутати Трускавецької міської ради, члени міськвиконкому!

До мене як до двічі обраного міського голови Трускавця звернулася велика група представників туристичних організацій міста з проханням підтримати їх у відстоюванні підприємницьких інтересів, оскільки їх місце праці у курортному парку, яке склалося вже історично, разом з інформаційними щитами хочуть перенести у невигідне для них і відпочиваючих місце.

Курортний парк відіграє ключову роль у благополучному функціонуванні курорту, так як є родовищем і місцем прийому мінеральної води “Нафтуся”, місцем відпочинку наших гостей, зрештою, основним багатством Трускавецької громади.

Тому наша спільна мета – забезпечити безпечне і стабільне функціонування курортного парку, але від Вас це в даний час більше залежить.

Тому від себе і від конструктивно налаштованих представників Трускавецької громади прошу Вас:

1.   Невідкладно і реально зайнятись оздоровленням родовища мінеральної води “Нафтуся”.

2.   Знайти засоби для оновлення і реконструкції курортного парку згідно існуючого проекту, доповнивши його корисними елементами по Вашому баченню.

3.   Не допустити спокусити себе недобросовісними силами до перерозподілу бізнесових інтересів і ущемлення доцільних традицій у курортному парку, які склалися історично: виставок-продажу трускавецьких художників, роботи фотографів, концертів художньої самодіяльності та музикантів, роботи працівників туристичних фірм по рекламуванні нашого регіону і організації екскурсій та інших атракцій, корисних і приємних гостям міста і які не впливають негативно на екологію першої санітарної зони охорони мінеральної води “Нафтуся”.

Окрім цього, в складний час переходу до нового податкового законодавства прошу Вас підтримати всіх трускавецьких підприємців як запоруку доброго економічного стану Трускавця.

Успіху Вам у житті та праці на благо Трускавецької громади.

Додаток: фотокопія листа підприємців.

З пошаною, член ГО “Рада старійшин”  /підпис/ Лев Грицак

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви