Звіт Богдана Матківського

03.09.2015 | Filed under: Публікації

/Звіт народного депутата України Богдана Матківського перед виборцями 30 серпня 2015 року у Дрогобичі в міському Народному домі ім. І.Франка/

Слава Ісусу Христу!

Шановні земляки! Маю нагоду звітувати перед Вами про свою роботу у Верховній Раді, куди ви мене делегували. Що вдалося зробити для рідної Дрогобиччини:

Ми відкрили 5 приймалень Народного депутата України у мм. Бориславі, Дрогобичі, Дрогобицькому районі, Стебнику, Трускавці, де за цей час роботи прийнято 1846 громадян. Ми дуже уважно ставимось до кожної проблеми, з якою Ви приходите до нас та, по мірі можливості, вирішуємо її. Спільно з депутатами Львівської обласної ради ми проводимо прийоми з надання матеріальної допомоги. Разом із Районною адміністрацією допомогли більше, ніж 30-ти сім’ям воїнів АТО із заготівлею дров на зиму. Постійно допомагаємо у вирішенні спірних юридичних питань, пов’язаних із діяльністю місцевої влади, комунальними та соціальними проблемами. Долучаємося до вирішення проблем людей похилого віку та дітей, які потребують оздоровлення та лікування. Завдяки інформації, яку Ви нам надали, ми ініціювали відкриття більше 20 кримінальних справ щодо розкрадання землі, знешкодження корупційних схем, недбалого та злочинного управління комунальним майном, забруднення річок Солониця, Трудниця та багато іншого. З матеріалами кримінальних справ, які ми ініціювали та взяли під контроль Ви можете ознайомитись у моїх приймальнях. Запрошую кожного до співпраці задля чесного вирішення цих питань.

На постійному, особистому контролі тримаю розвиток інфраструктури міст та району.

За цей час мені вдалося вирішити питання щодо виділення коштів на такі об’єкти:

– 2 300 000 грн. – капітальний ремонт дороги на вул. С. Бандери м. Борислав – смт. Східниця;

– 5 522 000 грн. – реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи в селі Ролів Дрогобицького району;

– 200 000 000 грн. – ремонт доріг Львівщини, зокрема ремонт дороги Стебник – Доброгостів;

– 5 300 000 грн. – добудова школи та реконструкція системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Сторона Дрогобицького району.

Але виділити кошти – це половина справи, і я прошу Вашої допомоги у контролі використання цих коштів, щоб кожна копійка потрапила за місцем призначення, а не осіла в кишенях людей, які освоюють ці кошти.

Вдалося вирішити ще декілька важливих для нас питань, а саме:

– відновлення електроживлення та електропостачання на насосні станції КП «Дрогобичводоканал», що забезпечило водопостачання для громадян Дрогобича, Трускавця, Стебника та дало змогу знову цілодобово подавати воду на верхні поверхи житлових будинків;

– відкриття кримінального провадження проти посадовців ПАТ “Львівобленерго” щодо неправомірності відключення КП «Бориславводоканал» від енергопостачання, що дало змогу знову подати воду у будинки;

– впровадження проекту будівництва вітрової електростанції на території Дрогобицького району (який затримували 7 років), що дозволить отримати нові робочі місця та підвищити енергетичну незалежність не тільки Дрогобиччини, а й України в цілому;

– до вирішення проблеми щодо провалля у шахтах Стебника долучено Генеральну прокуратуру, Кабінет Міністрів України, Профспілки та профільні міністерства. Разом ми зможемо врятувати регіон від катастрофи, відновити роботу шахт та зберегти робочі місця;

– відновлення зупинки у м. Стебнику електропотяга Львів – Трускавець;

– створення Дрогобицької координаційної ради учасників АТО, яка допомагає бійцям та родинам полеглих воїнів, у вирішенні соціально-побутових та інших питань;

– долучення до розслідування ситуації на Автокрановому та Долотному заводах Генеральної прокуратури, Кабінету Міністрів України, Профспілок та профільних міністерств. Ми не дозволимо шахраям ошукати наших містян та знищити унікальні підприємства України, щоб догодити російським виробникам та місцевим ділкам. Прошу Вашої активної участі у вирішенні долі цих підприємств;

– за участю Посольства Німеччини в України, журналістів та небайдужих громадян викрили недієздатну фірму, яка використовуючи шахрайські схеми намагалася вкрасти у дрогобичан близько 19 гектарів землі, прикриваючись ідеєю будівництва сміттєпереробного заводу;

– долучився до проведення ХХІV районної спартакіади серед школярів та кубку «Незалежності» з футболу. Із вдячністю прийняв пропозицію стати почесним Президентом Федерації футболу Дрогобичини.

Тепер щодо законотворчої діяльності. Як Секретар комітету з питань економічної політики Верховної Ради України працював над 82 законопроектами та 37 постановами.

Особисто мною та в співавторстві з колегами розроблено, ініційовано та подано до Верховної Ради України 16 законопроектів. Найважливішими з них вважаю № 1362 щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді; № 2653 щодо заборони відключення об’єктів централізованого водопостачання та водовідведення від системи енергопостачання; № 2454 щодо кримінально-правової охорони земель водного фонду та інші, з якими Ви можете ознайомитись в моїх приймальнях або на сайті Верховної Ради.

Нелегкий шлях боротьби пройшло прийняття закону № 2406 про підвищення на 50% рівня соціальних виплат скаліченим військовослужбовцям та членам сімей бійців, котрі загинули за Україну. Підготували, пройшли всі етапи погодження, особисто залучив багатьох депутатів, що не перебували в зоні АТО та пояснив необхідність прийняття цього закону. Депутати проголосували абсолютною більшістю, а от Президент – наклав вето. Можливо, він не розуміє, що таке діти без батька, мати без сина, сестра без брата, сім’я скаліченого бійця без коштів на лікування? Я зроблю все можливе, щоби ми подолали вето Президента.

На даний час опрацьовано 635 звернень громадян, громадських організацій, органів місцевого самоврядування. Скеровано 225 депутатських звернень, серед яких 35 про корупційні схеми, незаконні дії та свавілля суддів, міліції, прокуратури, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.

Як воїн АТО, постійно тримаю зв’язок з побратимами у зоні проведення бойових дій на Сході країни, зокрема з командуванням батальйону ім. генерала Кульчицького, де я воював. Завдяки депутатському мандату, вдається вирішувати багато питань, пов’язаних із забезпеченням бійців, оформленням посвідчень учасника АТО, наданням медичної та реабілітаційної допомоги. В певних випадках беру на особисті поруки бійців, які потрапили в біду та проти яких відкривають сфабриковані справи. Залучаємо адвокатів, громадськість, військових прокурорів для повного зняття з бійців надуманих обвинувачень.

В політичній площині визначився наступним чином. Зважаючи на те, що Майдан так і не окреслив коло лідерів нації та не створив свою партію ми з побратимами створили політичну партію «Громадський рух «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ», де я є членом Політради партії. Ми створили партію як інструмент для всіх небайдужих людей, соціальний ліфт для молоді, для тих, хто зневірився в ідеалах Майдану та продовжує боротьбу за кращу долю України.

Звертаюся до Вас, земляки, громадські активісти, працівники засобів масової інформації, усіх, хто прагне змін та готовий працювати задля України: я відкритий до співпраці! Звертайтеся з питаннями, проблемами, пропозиціями, програмами. Давайте разом створимо команду Дрогобичини, яка здатна змінити на краще ситуацію на нашій рідній землі, бо чекати, що хтось прийде та за нас щось зробить – не варто. Згадайте гасло Майдану – «РАЗОМ СИЛА!» Ми впевнились, що воно так і є. Давайте РАЗОМ зробимо більше!

З щирою вдячністю за вашу довіру та зобов’язанням бути вірним Україні,

Ваш Народний депутат України Богдан Матківський

Приймальні народного депутата

м. Борислав, вул. Шевченка, 42, вівторок, п’ятниця, 9:00 – 13:00.

м. Дрогобич, Площа Ринок, 1, вівторок, середа, четвер, 11:00 – 15:00, тел.:(03244) 3-55-45.

Дрогобицький район: м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, понеділок, середа, п’ятниця, 10:00 – 15:00.

м. Стебник, вул. Грушевського, 9, понеділок, 14:00 – 17:00.

м. Трускавець, вул. Стебницька, 4, вівторок, четвер, 16:00 – 18:00.

Адреса для листування: вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008.

Тел.: (044) 255-91-44. E-mail: Matkivskyi.Bohdan@rada.gov.ua

(Переглядів 94 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви