До теми пресконференції Андріана Драновського

01.08.2019 | Filed under: Публікації

«В останній день липня пресконференцію для трускавецьких та львівських журналістів провів генеральний директор ПрАТ «Трускавецькурорт» Андріан Драновський». Так починається  стаття Володимира Ключака, опублікована вчора у «Трускавецькому віснику».

На фото очільник ПрАТ «Трускавецькурорт» виглядає симпатичним, респектабельним чоловіком. До кількох останніх пресконференцій і я його вважав інтелігентною людиною, яка в силу своєї посади на службі у бенефіціаріів вимушена лавірувати між ними і протестуючою громадою.

Після вказаної пресконференції я зрозумів, що людину засмоктало те «болото», сморід від якого вже почули трускавчани, навіть не повністю посвячені у проблему знущання над мінеральною водою «Нафтуся» та іншими. Людина вже так заговорилась, що, можливо, сама вірить у ту брехню, що вилітає з її вуст. Але це підло, цинічно так обманювати громаду.

«Якість води підтверджена медичними та бальнеологічними висновками», говорить п. Драновський. Так, посвяченим зрозуміло, що висновки про цілющі властивості «Нафтусі» давались і підтверджувались Інститутом медичної реабілітації та курортології. Колись.

А що Ви зробили на сьогодні? Чому не допускаєте громадськість до контролю над видобутком і якістю «Нафтусі»? Чому, закривши бювет №2 і з порушенням законодавства підвівши воду «Нафтуся» до санаторію «Кристал», при підготовці води до роздачі використовуєте обладнання, яке в рази знижує її якість? Хто дозволив Вам використовувати таку технологію? Ким вона погоджена чи затверджена? Може УНДІ медичної  реабілітації та курортології? Та чи взагалі вони про це знають?

А чому не допускались до перевірки комісії від контролюючих згідно законодавства міністерств? А за що Ваше підприємство було оштрафоване на 68 тис. гривень? За встановлену ціну на мінводу. То що, далі будете брехати трускавчанам? Не боїтеся зганьбити свого батька, шановану у місті людину?

Скільки людей Ви скоротили?

А яким чином Ви, п. А. Драновський, спільно з міською владою «заставите», як Ви висловились, підприємства, що стоять навколо бювету №2, «добудувати об’єкти в нагірній частині міста»? Чи Ви думаєте, що говорите, чи хворієте нарцисизмом, повіривши у свою всесильність і зверхність над громадою? Так завжди не буде. Зметуть вас люди, «благодійників» таких.

Ви ж разом із міською владою створили кризову ситуацію в місті, закривши бювет №2, закривши кілька санаторіїв-тисячників. Мешканці верхньої частини міста, підприємці втратили можливість працювати там із-за запустіння. Чи Ви і їх разом з міською радою заставите відкрити магазини на безлюдних вулицях?

Вам повік не змити ганьби за занепад міста-курорту і знущання над його мешканцями…

Лев Грицак

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви