В оновленому бюветі і “Нафтуся” смачніша

22.05.2014 | Filed under: Публікації

Бювети недаремно називають серцем курорту, адже наші мінеральні води, зокрема легендарна «Нафтуся» – одні з найголовніших чинників оздоровлення, тож майже всі відпочивальники декілька разів у день відвідують бювети, і важливо, щоб ці бювети мали привабливий вигляд. Адже стан цих приміщень споживання лікувальних мінвод не лише певним чином впливає на їх ефективність, але й асоціюється в уяві відпочивальників з курортом загалом. Розуміючи це, в нашому товаристві велику увагу приділяють стану і вигляду бюветів, а зараз саме проходить ремонт бювету №1. А щоб ремонтні роботи не перешкоджали відвідувачам, ремонтуються почергово окремі зали бювету, а самі ремонти стараються проводити в такий час, коли менший наплив відвідувачів.

Завідувач цього бювету Василь Данчишак в нашому товаристві працює вже 29 років, останні три роки – на цій посаді, а до того десять років керував бюветом №2. Тоді той бювет також ремонтувався, тож досвід поєднання ремонтних робіт з нормальним функціонуванням бювету він має. Як розповів і показав наочно Василь Михайлович, зараз проводяться поточні ремонти в залах бювету. Вже завершені ремонти зали полоскання горла, зали Джерела №1, центральної вхідної зали. В двох залах подачі мінеральних вод побілено стелі, всюди замінено лампи на нові в стилі бра. Також здійснена заміна восьми старих дерев’яних дверей на пластикові, замінено три вікна на видачі мінводи. При цьому не забувають про територію бювету, де здійснюється благоустрій. Біля галереї замість старого асфальтного покриття вже вистелена бруківка, незабаром заміну асфальту на бруківку планують здійснити в інших місцях, зокрема на прилеглій території біля видачі мінеральної води.

– Я дуже вдячний за допомогу керівництву ПрАТ «Трускавецькурорт». Пам’ятаю багатьох керівників товариства і вважаю, що теперішній генеральний директор Віктор Жданов найбільше переймається станом бюветів. І ось отримуємо результат! – сказав завідувач бювету.

Він також повідомив, що роботи здійснюють бригади Володимира Біласа (філія Допоміжні виробництва) і Миколи Піряника. Особливі слова подяки прозвучали і на адресу керівника філій Автотранспортне підприємство і Підприємство матеріально-технічного постачання Тараса Кутельмаха, котрий вчасно і оперативно доставляє всі необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт. Тому й немає затримок в роботі, пов’язаних з нестачею матеріалів.

Про подальший хід ремонтних робіт на бюветі ми будемо інформувати наших читачів.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 223 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви