В оновленому бюветі і “Нафтуся” смачніша

22.05.2014 | Filed under: Публікації

Бювети недаремно називають серцем курорту, адже наші мінеральні води, зокрема легендарна «Нафтуся» – одні з найголовніших чинників оздоровлення, тож майже всі відпочивальники декілька разів у день відвідують бювети, і важливо, щоб ці бювети мали привабливий вигляд. Адже стан цих приміщень споживання лікувальних мінвод не лише певним чином впливає на їх ефективність, але й асоціюється в уяві відпочивальників з курортом загалом. Розуміючи це, в нашому товаристві велику увагу приділяють стану і вигляду бюветів, а зараз саме проходить ремонт бювету №1. А щоб ремонтні роботи не перешкоджали відвідувачам, ремонтуються почергово окремі зали бювету, а самі ремонти стараються проводити в такий час, коли менший наплив відвідувачів.

Завідувач цього бювету Василь Данчишак в нашому товаристві працює вже 29 років, останні три роки – на цій посаді, а до того десять років керував бюветом №2. Тоді той бювет також ремонтувався, тож досвід поєднання ремонтних робіт з нормальним функціонуванням бювету він має. Як розповів і показав наочно Василь Михайлович, зараз проводяться поточні ремонти в залах бювету. Вже завершені ремонти зали полоскання горла, зали Джерела №1, центральної вхідної зали. В двох залах подачі мінеральних вод побілено стелі, всюди замінено лампи на нові в стилі бра. Також здійснена заміна восьми старих дерев’яних дверей на пластикові, замінено три вікна на видачі мінводи. При цьому не забувають про територію бювету, де здійснюється благоустрій. Біля галереї замість старого асфальтного покриття вже вистелена бруківка, незабаром заміну асфальту на бруківку планують здійснити в інших місцях, зокрема на прилеглій території біля видачі мінеральної води.

– Я дуже вдячний за допомогу керівництву ПрАТ «Трускавецькурорт». Пам’ятаю багатьох керівників товариства і вважаю, що теперішній генеральний директор Віктор Жданов найбільше переймається станом бюветів. І ось отримуємо результат! – сказав завідувач бювету.

Він також повідомив, що роботи здійснюють бригади Володимира Біласа (філія Допоміжні виробництва) і Миколи Піряника. Особливі слова подяки прозвучали і на адресу керівника філій Автотранспортне підприємство і Підприємство матеріально-технічного постачання Тараса Кутельмаха, котрий вчасно і оперативно доставляє всі необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт. Тому й немає затримок в роботі, пов’язаних з нестачею матеріалів.

Про подальший хід ремонтних робіт на бюветі ми будемо інформувати наших читачів.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 223 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви