Єдність-це спільна наша дія, націлена на майбутнє.

17.09.2010 | Filed under: інтерв’ю

З 11 вересня стартувала виборча кампанія до місцевих рад. Всі політичні сили, які мають намір брати участь у виборах до місцевих рад розпочали організаційну підготовку згідно плану виборчого процесу. Як іде підготовка в Трускавецькій «Батьківщині» розмовляємо з відповідальною за дану ділянку роботи – заступника голови ТМО партії «ВО» Батьківщина» Наталією ПОНОМАРЕНКО.

1.Як організаційно підготовлена Трускавецька міська організація ВО Батькіщина до місцевих виборів?

Трускавецька міська організація ВО “Батьківщина” повністю готова до місцевих виборів. Адже це робота не одного дня , це постійна рутинна роботи впродовж уже багатьох років.  Організація приймала участь у попередніх всіх виборах, тому люди, які будуть пропонуватися на членів дільничних комісій, спостерігачів, представників та уповноважених осіб партії мають великий досвід роботи.  Місто поділено на 11 підрозділів (первинні організації) , які очолюють авторитетні люди, що працюють з виборцями на протязі кількох років. Кожен кандидат в депутати до  міської ради сформував свої агітаційні групи, які працюють по округах.

2.Чи сформовані виборчі списки до міської ради та чи підібрані кандидатури від Батьківщини по виборчих округах?

Формування  виборчих списків  кандидатів в депутати до  міської ради  відбувається через попередні партійні вибори із залученням представників місцевих засобів масової інформації та з урахуванням думки пересічних громадян міста. Це означає , що кожен бажаючий бути включений до списку кандидатів має пройти тест, що підтверджує його відповідний потенціал. Трускавецька міська організація ВО Батьківщина –це команда людей, які мають авторитет серед виборців, стаж у партії, досвід депутатської діяльності  , ініціативність, готовність діяти. Такі особистості і складають попередній виборчий список кандидатів до ТМР, який буде затверджуватися на конференції в кінці вересня.

3. По яких критеріях ВО Батьківщина буде висувати кандидатів по округах, а по яких-по виборчих списках?

Кандидат в депутати по виборчому списку повинен розуміти конкретне визначення своєї  сфери діяльності після обрання депутатом, враховуючи його професійні знання (досвід роботи у сфері держслужби, освіти, науки, медицини, культури, правоохоронних органів, бізнесу,громадської діяльності). Бути обізнаним у питанням щодо наявних проблем у соціально-економічній сфері Трускавця, мати бачення щодо шляхів реалізації поточних питань розвитку міст . Депутат-мажоритарщик  – це людина, яка повинна мати тісний зв’язок з мешканцями округу,  володіти авторитетом серед  виборців, знати добре проблеми округу з майбутнім вирішенням їх.

4.Кого партія ВО Батьківщина буде висувати кандидатом на посаду міського голови Трускавця?

Трускавецька міська організація  ВО “Батьківщина” ще у червні 2010 року на засіданні бюро  прийняла одноголосно рішення про підтримку кандидатом на посаду  міського голови Крамара Руслана Ярославовича.  Ця кандидатура успішно пройшла співбесіду з керівником Львівської організації ВО “Батьківщина” і погоджена рішенням бюро вищезазначеної організації .

5. Як це поєднати з тим, що озвучена декларація національно-демократичних сил про підтримку єдиного кандидата?

Декларація про об’єднання національно-демократичних сил обумовлювала  об’єднання сил для того, щоб забезпечити чесні, прозорі та справедливі вибори.  Засвідчила, що майбутні вибори будуть змаганням зроблених справ, пропозицій та ідей для розвитку та процвітання Трускавця. Щодо спільного кандидата на посаду міського голови –то чому це не може бути кандидат від “Батьківщини”.

6.Гасла Трускавецької Батьківщини– єдність, добробут, впевненість. Що партія розуміє під даними гаслами?

Єдність-це спільна наша дія, націлена на майбутнє.  Сенс єдності полягає в нашій повсякденній роботі у благополуччі всіх мешканців Трускавця. Для збереження та примноження потенціалу Трускавця  вже сьогодні ми пропонуємо до виконання реальну програму розвитку нашого міста. Її основа – це принцип єдності трускавчан  у відповідальному прагненні добробуту та розвитку людей і міста, впевненості у своєму майбутньому. Саме поєднання інтересів та відповідальності робить нас упевненими – ми побачимо Новий Трускавець : сучасне європейське заможне місто, яке трускавчани  будуть називати рідним з гордістю. Незаперечним є право кожного на забезпечення власного добробуту. Обираючи шляхи досягнення добробуту, людина користується свободою вибору способу діяльності щодо формування власних доходів. Беручи участь у суспільному житті, вкладаючи свою працю, здібності і талант, людина отримує можливість жити і виховувати дітей у гідних умовах без страху за майбутнє.

(Переглядів 290 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви