Інформує податкова

10.08.2016 | Filed under: Акценти

З «гарячої лінії» 10 серпня 2016 року на тему «Введення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру у 2016 році»

1. Постанова Кабінету міністрів України від 13.07.2016 № 440 ,,Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру”.

Зазначений Порядок набрав чинності 16.07.2016 року.

Протягом двох місяців з дня набрання чинності цією постановою забезпечити надіслання до неприбуткових підприємств, установ, організацій (далі – неприбуткова організація), включених до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України від 17 липня 2015 р. N 652-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій” (крім неприбуткових організацій, установчі документи яких оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” та відповідають вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України), письмових запитів про надання у місячний строк з дня їх отримання відповіді щодо відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та завірених нею копій установчих документів організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”), а для житлово-будівельних кооперативів також завірених ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

Відповідно до п.4 Порядку включення неприбуткової організації до Реєстру здійснюється за кодом згідно з ЄДРПОУ.

Наголосила на зміну ознак неприбутковості, а саме:

(0031) – бюджетні установи;

(0032) – громадські об’єднання;

(0033) – політичні партії;

(0034) – творчі спілки;

(0035) – релігійні організації;

(0036) – благодійні організації;

(0037) – пенсійні фонди;

(0038) – спілки;

(0039) – асоціації та інші об’єднання юридичних осіб;

(0040) – житлово-будівельні кооперативи (з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому відповідно до закону прийнято в експлуатацію закінчений будівництвом житловий будинок і такий будинок споруджувався або придбавався житлово-будівельним (житловим) кооперативом);

(0041) – дачні (дачно-будівельні) кооперативи;

(0042) – садівничі та гаражні (гаражно-будівельні) кооперативи (товариства);

(0043) – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, асоціації власників жилих будинків;

(0044) – професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок;

(0045) – організації роботодавців та їх об’єднання;

(0046) – сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи;

(0047) – кооперативні об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

(0048) – інші юридичні особи, діяльність яких відповідає вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Кодексу, утворені та зареєстровані в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.

Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій з урахуванням положень пунктів 16 і 17 Порядку, затвердженого цією постановою.

Вела гарячу лінію завідувач сектором обслуговування платників податків Л.І.Ключко.

Податковий календар на серпень 2016 року

15 серпня 2016 року, понеділок

Закінчується строк подання:

– звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень 2016 року.

19 серпня 2016 року, п’ятниця

Закінчується строк сплати:

– авансових внесків з єдиного податку платниками єдиного податку І та ІІ груп за серпень 2016 року;

– ПДВ за ІІ квартал 2016 року платниками, у яких звітний період дорівнює календарному кварталу;

– податку на прибуток за ІІ квартал 2016 року платниками, у яких звітний період дорівнює календарному кварталу;

– частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, за ІІ квартал 2016 року;

– єдиного податку платниками єдиного податку ІІІ групи за ІІ квартал 2016 року;

– єдиного податку, нарахованого за перевищення єдинниками І та ІІ груп у ІІ кварталі 2016 року обсягу доходу;

– податку на доходи за результатами подання фізичними особами-підприємцями податкової декларації про майновий стан і доходи;

– екологічного податку за ІІ квартал 2016 року;

– рентної плати за ІІ квартал 2016 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу;

– туристичного збору за ІІ квартал 2016 року;

– збору за місця для паркування транспортних засобів за ІІ квартал 2016 року.

Закінчується строк подання:

– заяви про застосування спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку І та ІІ груп у разі зміни в липні 2016 року податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності.

22 серпня 2016 року, понеділок

Закінчується строк сплати:

– єдиного внеску(крім гірничих підприємств) за липень 2016 року.

Закінчується строк подання:

– податкової декларації з ПДВ за липень 2016 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

– звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма № Д4. місячна) за липень 2016 року;

– декларації акцизного податку за липень 2016 року;

29 серпня 2016 року, понеділок

Закінчується строк сплати:

– ПДВ за липень 2016 року платниками, які сплачують його щомісяця;

– податку на доходи з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень 2016 року;

– військового збору з доходу, нарахованого в липні 2016 року, але не виплаченого;

– податку на доходи із загальної суми процентів, нарахованих за липень 2016 року на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки в кредитній спілці;

– плати за землю за липень 2016 року;

– акцизного податку за липень 2016 року.

Для вживаних автомобілів ставку акцизного податку знижено

Інформуємо платників податків, що з 1 серпня 2016 року набрав чинності Закон України від 31 травня 2016 року № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів».

Відповідно до вимог вищезгаданого Закону тимчасово, до 31 грудня 2018 року встановлюються знижені ставки акцизного податку на транспортні засоби, що були у використанні (залежно від виду транспортного засобу та потужності його двигуна).

При цьому Законом передбачено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони:

– мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України;

– вироблені до 1 січня 2010 року;

– ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду в кількості понад один легковий автомобіль протягом календарного року.

Також Законом визначено, що у разі відчуження протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податку зобов’язаний сплатити акцизний податок за такі транспортні засоби за ставками, встановленими статтею 215 Податкового кодексу України.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 51 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви