Ловись, рибко, велика і мала… (+ відео)

30.04.2015 | Filed under: Публікації

Почали з великої рибки і то якої! Активісти міста Борислава вміють не тільки красиво говорити, але й рішуче діяти. Олег Пільків, Віктор Руднєв, Руслана Мельник, Ірена Яцуляк та представники «Правого Сектора» міста Борислава почали своє «полювання» за крадіями бориславської води. Першим під «гарячу руку» потрапив відпочинковий комплекс «Золота Баня», що на Бухові. На місце події було викликано міліцію. Заява активістів щодо виявлення несанкціонованого втручання у водопровід занесена в єдиний реєстр досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження.

Чому КП «Бориславводоканал» є у постійній, хронічній борговій ямі? Куди дівається 70% води за яку пізніше треба заплатити? Та тому, що відпочинкові заклади у смт. Східниця – санаторії, готелі, приватні садиби мають несанкціоновані «врізки» у водопроводи КП «Бориславводоканалу», простіше кажучи – крадуть воду… Тому саме зараз слід навести лад з несанкціонованими «врізками» у водопроводи та показати усім тих «добрих господарів», які вважають себе хитрішими за інших і довгі роки паразитують на бориславській воді. Та, найважливіше, слід дізнатися, хто «кришує» усі ці незаконні дії. Звичайно, що керівництво КП «Бориславводоканалу» не могло всього цього не знати, що довгі роки хтось крав воду. Але не будемо забігати наперед, нехай цьому дасть відповідь слідство.

Як сказали активісти, рейди Східницею триватимуть і налаштовані усі дуже рішуче: «Або ми їх, або вони нас і немає значення, яким «впливовим людям» доведеться протистояти, бо принижувати громаду Борислава ніхто не дозволить і крапка». Ми вимагаємо справедливості: скільки спожив – стільки заплатив.

Пригадується, що була така собі офіційна заява від імені Східницької селищної ради та селищного голови про те, що нібито громада Східниці вимагає якихось там пояснень від КП «Бориславводоканалу» щодо звинувачень мешканців селища у розкраданні води. Тепер цікаво, коли буде давати громаді Борислава свої пояснення «файний господар» Іван Піляк та вся та «східницька селищна…» щодо крадіжки води відпочинковим закладом «Золота Баня».

І ще одне: ніхто не звинувачує мешканців селища, які справно сплачують за воду і мають чисте сумління, мова йде про великі відпочинкові заклади – готелі, санаторії, приватні садиби, які як правило і мають несанкціоновані «врізки» у водопроводи, а ми, прості мешканці Борислава та Східниці, в даній ситуації стаємо їхніми заручниками.

 Небайдужі мешканці міста Борислава

(Переглядів 327 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви