Мінеральні води у бюветах придатні для пиття, на відміну від свердловин

18.07.2012 | Filed under: Публікації

За даними останнього моніторингу СЕС, у Трускавці є проблеми із водопостачанням і якістю води. У чому причина – допомагала розібратися головний санітарний лікар міської СЕС  Наталія Когут.

– Пані Наталю, ходять чутки, що питна вода в окремих санаторних закладах не відповідає нормативам…

– 11.07, 12.07 і 13.07 у Трускавці було припинене водопостачання, це призвело до того, що доводилося використовувати воду із резервів. Такі дії несуть за собою подвійні наслідки: з одного боку, добре, тому що у жителів міста є вода, а з іншого – резервуар, в якому зберігається резервний запас, не може мати якісної води і моніторингове дослідження підтвердило, що вода не відповідає нормі. А не може бути у резервуарі якісної води тому, що немає циркуляції і відбувається застій, до того ж високі температурні умови сприяють розвитку бактерій і вода стає непридатною. Водою із запасів користувалися два оздоровчі заклади Трускавця: санаторій «Арніка» і вілла «Анастасія». У цих закладах вода була забруднена, а причина – перебої у водопостачанні, це проблема водоканалу. Адже є планові і непланові припинення постачання води у місті. І про кожні припинення водоканал змушений в обов’язковому порядку повідомляти санітарну службу і об’єкт, який залишиться без води. Тоді після проведення очистки резервів ми проводимо дослідження на  якість  води, і цю воду можна аж тоді використовувати.

– Як часто відбувається перевірка води?

– Щомісяця проводиться планове дослідження. Ми змушені тримати під контролем якість і чистоту води. Також може проводитися непланове дослідження, коли є скарги чи форсмажорні ситуації.

– Чи придатні для пиття мінеральні води Трускавця?

– Нещодавно, щоб перевірити якість роботи очисних механізмів, ми зробили мікробіологічний аналіз води з самої свердловини та з бювету. Результати показали, що вода з свердловини є непридатною для споживання, та після обробки бактерицидними лампами і очищення  до  споживачів мінеральні води надходять належної якості.

Володимир Дуб, www.djerela.com.ua

 

(Переглядів 144 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви