Михайло Янковський зустрівся з викладачами та студентами Дрогобицького музучилища

19.10.2012 | Filed under: Новини

У п’ятницю, 19 жовтня, відбулася зустріч кандидата в депутати ВРУ від Партії регіонів Михайла Янковського з викладачами та студентами Дрогобицького державного музичного училища імені Василя Барвінського. Кандидат розповів про основні положення своєї передвиборчої програми та відповів на запитання присутніх, зокрема про допомогу таким пам’яткам як Шпихлір та церкви Юра і Воздвиження, про сприяння творчим людям, про бачення гендерної політики, відносно відновлення діяльності промислового потенціалу регіону. Михайло Янковський вже провів зустріч із колективом Дрогобицького театру, творчими колективами педуніверситету, а о 16.00 матиме зустріч із учасниками зразкового ансамблю «Верховина». Такі зустрічі проходять при заповнених залах. Детальніше про зустріч кандидата в Дрогобицькому музучилищі – в одному з наступних номерів вісника.

(Переглядів 86 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви