На 13 млн. грн. зросли надходження до бюджетів у І півріччі 2013 року

23.07.2013 | Filed under: Публікації

Як вдалося досягти таких результатів на нещодавній прес-конференції місцевим медійникам розповів заступник начальника, начальник Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ Роман Гладій.

“Об’єднання податкової та митної служби в одне відомство – курс державної політики, що спрямований на створення сприятливого бізнес-середовища в країні. Таке реформування дасть змогу удосконалити податкову систему та значно спростити механізм адміністрування податків і зборів, зокрема відтепер підприємці мають єдиного адресата, який надає сервіс європейських стандартів якості обслуговування бізнесу”, – наголосив Роман Гладій.

Позитивні зміни в діяльності Міндоходів помітні платникам податків, перш за все завдяки інтенсивному розвитку інформаційних технологій та впровадженню електронних сервісів, суттєво спростити документообіг дає змогу система електронної податкової звітності. Не менш важливим покращенням для платників податків є функціонування ризикоорієнтованої системи моніторингу із мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків, що безумовно дозволить забезпечити стабільне й ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів.

Так, за І півріччя 2013 року Трускавецьким відділенням до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 68,7 млн. грн. податків та зборів, що на 13 млн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Індикативні показники з наповнення бюджетів виконано на 100,3%.

Зокрема, збір до Державного бюджету складає 33,8 млн. грн. Ця цифра перевищила минулорічні показники на 9,9 млн. грн. або 41,6%. Найбільше зросли надходження по податку на прибуток. За січень – червень поточного року надійшло 10,5 млн. цього платежу, приріст до минулого року 5,8 млн. грн.

Надходження податкових платежів до місцевого бюджету становлять 34,9 млн. грн., що на 3,1 млн. грн. або 10% більше минулого року.

Найбільшу частку надходжень до місцевого бюджету складають податок з доходів фізичних осіб – 20 млн. грн., плата за землю – 9,1 млн. грн., єдиний податок – 2,5 млн. грн. із них 1,6 млн. грн. сплачено підприємцями.

Створення сприятливих умов для ведення та розвитку малого бізнесу дало змогу збільшити надходження з єдиного податку на 0,7 млн. грн., із них на 0,4 млн. грн. більше сплачено фізичними особами. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість підприємців-спрощенців зросла на 215 і становить 1134 СГД. Найпопулярнішою серед “спрощенців” залишається друга група, на якій працює 797 підприємців.

Суттєвою перешкодою для ведення бізнесу в Україні є корупція. У напрямку боротьби з корупцією міністерством значна увага приділяється профілактичній роботі та механізмам громадського контролю. З цією метою запроваджено антикорупційний сервіс ”Пульс”, де за номером цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07 представники бізнесу можуть оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають у сфері оподаткування з податкових та митних питань.

“Ми працюємо так, щоб громадяни та бізнес переконалися, що податкова та митна система проста у застосуванні. Прагнемо бути корисними суспільству, швидко та ефективно реагуючи на стрімкі зміни економічної кон’юнктури та нагальні потреби платників”, – під кінець зустрічі наголосив Роман Гладій.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви