Подяка від Трускавця голові Львівської ОДА Максимові Козицькому

25.06.2020 | Filed under: Публікації

Інформація про відновлення на Львівщині з 24-25 червня курсування електричок та пасажирських поїздів була позитивно сприйнята мешканцями області. Особливо вдячні за відновлення руху залізничного транспорту курортні міста, в тому числі Трускавець.

На жаль, знайшлися люди, які вирішили набирати на цій темі політичні бали та приписувати собі чужі заслуги. Зокрема одна з нещодавно створених громадських організацій Трускавця заявила, що відновлення поїздів відбулося після їхнього звернення, тобто після публікації на Фейсбуку листа від голови ГО. Насправді такі заяви – це видавання бажаного за дійсне та голий популізм. Мова про організацію, яка в соцмережах проплачує антирекламу Трускавця.

Всі крапки над «і» в історії з відновленням транспортного сполучення розставляє депутат Львівської обласної ради, голова правління СГК «Дніпро-Бескид», Заслужений лікар України Олександр Чебаненко.

«Міський голова Андрій Кульчинський разом з Олексієм Балицьким їздили до начальника «Укрзалізниці» Івана Юрика вирішувати це питання. Я спілкувався з ними – було вирішено, що як лише керівник області дає добро, то почнуть поступово відновлювати залізничне сполучення. З цього приводу я тричі мав розмову з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким. Він мені пообіцяв: «Олександре Івановичу, до кінця червня поїзди на Львівщині почнуть курсувати». Так що відновлення руху залізничного транспорту на Львівщині – це найперше заслуга нашого голови ЛОДА Максима Козицького. Відновлення міжміського автобусного сполучення – теж виключно його заслуга. Трускавець вдячний йому за це.

Ми – і я особисто, і інший депутат облради від Трускавця, і міський голова – робили все, щоб переконати Максима Зіновійовича, що треба відновлювати рух поїздів. Те, що хтось хоче тягнути ковдру на себе і приписує собі чужі заслуги, є просто неприпустимим явищем. Порядні люди так не чинять. Я розумію, що дехто хоче йти на вибори, але щоб аж так некрасиво поступати? Я в шоці від такого зухвальства і цинізму…», – каже Олександр Чебаненко.

Нагадаємо, що робоча зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського і його заступника Олексія Балицького з керівником Акціонерного товариства «Українська залізниця» Іваном Юриком відбулася у місті Києві 10 червня. Мета зустрічі – покращення залізничного сполучення курорту Трускавець.

«Можна багато кудись писати. Але краще з людьми, які приймають рішення, зустрічатися. Сьогодні така зустріч відбулася в центральному офісі «Укрзалізниці» з її керівником Іваном Юриком. Є розуміння і підтримка. Не тільки щодо відновлення старих залізничних рейсів. Говорили про Інтерсіті, про лінію Перемишль-Хирів. Багато людей допомагає нам в цьому: Денис Шмигаль, Максим Козицький, Василь Лозинський, Олександр Ганущин, Юрій Холод, Олексій Балицький, Олександр Чебаненко. Всім їм дякую за розуміння і підтримку. Долаємо коронавірус і відпочиваємо безпечно у Трускавці», – коментував 10 червня результати зустрічі з керівником «Укрзалізниці» Іваном Юриком міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Протягом 10-23 червня тричі проходили зустрічі на цю ж тему між депутатом Львівської обласної ради від Трускавця, головою правління СГК «Дніпро-Бескид», Заслуженим лікарем України Олександром Чебаненком та головою Львівської ОДА, головою обласної комісії ТЕБіНС Максимом Козицьким. Результатами цих поїздок та зустрічей і стало рішення обласної комісії ТЕБіНС про відновлення руху залізничного пасажирського транспорту на Львівщині. А всілякі листи на Фейсбуці до вирішення цієї справи жодного стосунку не мають.

Відновлення залізничного сполучення Львівщини з іншими регіонами України проходитиме поступово, каже Олександр Чебаненко. Спочатку відновлюється приміське сполучення (електрички), далі сполучення з Києвом та Одесою, потім – із Запоріжжям, пізніше з Харковом, Дніпром та іншими містами. Планується і відновлення поїзду Київ-Трускавець. По «Хюндаю» від «Інтерсіті» питання знаходиться в процесі.

Так що Трускавець та трускавчани дякують Максиму Зіновійовичу Козицькому за те, що курорт може відкриватися і залучати сюди відпочивальників.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви