Подяка з Польщі для МЦ «Європейська інтеграція України»

10.09.2019 | Filed under: Новини

Нещодавно на адресу голови правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька надійшов офіційний лист від Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького з подякою від Маршалка Сейму Польщі Марека Кухцінського та Маршалка Сенату Польщі Станіслава Карчевського. Подяку Іван Цегенько отримав за діяльність, яка сприяє добросусідським відносинам та за участь в урочистостях з нагоди святкування 450-тиліття Люблінської Унії.

– Мені дуже приємна така увага і дуже поважно отримати офіційну подяку від перших осіб Республіки Польща, – зазначив Іван Цегенько. – Адже за три роки діяльності мав можливість немало зробити для зміцнення українсько-польських стосунків, розуміючи, що Польща була і залишається нашим головним адвокатом в Європі. Подія, котра відбулась в кінці червня в Любліні – це дійсно дуже грандіозний захід, перш за все в політичному плані. Адже в свій час Польща вперше створила міждержавне об’єднання, котре стало прототипом теперішнього Європейського Союзу. І Україна 450 років тому вперше набула своїх конкретних кордонів. Сподіваюсь, що для нашої країни такий приклад також в найближчому майбутньому матиме цілком конкретний результат – входження до складу ЄС. Сподіваюсь що подяка спікерів Сейму і Сенату Польщі – це тільки початок, і попереду діяльність організації, котру я очолюю, дасть ще більше приводів для відзнак, зокрема і на міжнародному рівні.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви