Подяка з Польщі для МЦ «Європейська інтеграція України»

10.09.2019 | Filed under: Новини

Нещодавно на адресу голови правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька надійшов офіційний лист від Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького з подякою від Маршалка Сейму Польщі Марека Кухцінського та Маршалка Сенату Польщі Станіслава Карчевського. Подяку Іван Цегенько отримав за діяльність, яка сприяє добросусідським відносинам та за участь в урочистостях з нагоди святкування 450-тиліття Люблінської Унії.

– Мені дуже приємна така увага і дуже поважно отримати офіційну подяку від перших осіб Республіки Польща, – зазначив Іван Цегенько. – Адже за три роки діяльності мав можливість немало зробити для зміцнення українсько-польських стосунків, розуміючи, що Польща була і залишається нашим головним адвокатом в Європі. Подія, котра відбулась в кінці червня в Любліні – це дійсно дуже грандіозний захід, перш за все в політичному плані. Адже в свій час Польща вперше створила міждержавне об’єднання, котре стало прототипом теперішнього Європейського Союзу. І Україна 450 років тому вперше набула своїх конкретних кордонів. Сподіваюсь, що для нашої країни такий приклад також в найближчому майбутньому матиме цілком конкретний результат – входження до складу ЄС. Сподіваюсь що подяка спікерів Сейму і Сенату Польщі – це тільки початок, і попереду діяльність організації, котру я очолюю, дасть ще більше приводів для відзнак, зокрема і на міжнародному рівні.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви