Повільна ліквідація витоків води – через кадрову проблему

13.08.2018 | Filed under: Новини

На аварійній трускавецького водоканалу працює тільки семеро людей, оскільки чимало працівників підприємства позвільнялося, зокрема виїхало на заробітки до Польщі. З цих семи чоловік четверо є фахівцями з ліквідації наслідків аварій на водопроводах, а троє – на каналізаційних мережах. Про це 13 серпня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко.

Мала чисельність аварійної бригади не дозволяє ліквідовувати аварії на водопроводах так оперативно, як цього хотілося б мешканцям. За приклад Віктор Марченко навів прорив на водопроводі на вул. Довженка, який стався на цих вихідних. Водоканал свідомо пішов на те, щоб здійснювався витік води, лише щоб не позбавляти мешканців води на вік-енд. Працівники аварійної у п’ятницю працювали до пізнього вечора, тож безсовісно було б їх заставляти працювати ще й у неділю. Сьогодні зранку цю аварію вже ліквідовують, здійснюються роботи і на вул. Стебницькій, сказав Віктор Марченко.

Проблема виїзду кваліфікованих кадрів на заробітки за кордон – це проблема не лише водоканалу, а всього Трускавця. На курорті бракує кваліфікованих та досвідчених фахівців в багатьох галузях: кухарів, офіціантів, барменів, лікарів, медсестер, покоївок, адміністраторів, сантехніків, слюсарів, зварників, електриків та інших. Середня зарплата в місті-курорті є найнижчою по Львівській області і однією з найнижчих в Україні. Хоча за останні три роки середня зарплата по Трускавці і зросла, проте в сусідній Польщі фахівець за тиждень заробить значно більше грошей, ніж у нас за місяць.

(Переглядів 38 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви