Роман Ілик: «Завдяки простим хлопцям – справжнім патріотам жоден написаний ззовні сценарій в Україні не спрацює»

01.07.2014 | Filed under: Публікації

Жоден написаний ззовні сценарій щодо розвитку подій в нашій країні – в Україні не спрацює. Таке переконання у п’ятницю, 27 червня, висловив народний депутат України Роман Ілик під час зустрічі з інтелігенцією Дрогобиччини. «В цій аксіомі ми могли переконатися і під час Революції Гідності, і сьогодні – під час неоголошеної війни на Сході України. Російська Федерація впродовж десятиліть руками своїх посіпак нищила українську армію. І вони навіть припустити не могли, що в Україні є Нація. Що є Дух, який спонукатиме молодих хлопців фактично без амуніції і оснащення добровільно йти на фронт та захищати свою Державу. Завдяки простим хлопцям – справжнім патріотам України жоден написаний ззовні сценарій в Україні не спрацює,» – наголосив Роман Ілик.

Відповідаючи на запитання краян чому зокрема у Луганській та Донецькій областях не вводиться військовий стан і не відбувається повна ліквідація бойовиків-терористів, нардеп висловив припущення, що надзвичайний/військовий стан може бути введено у найближчий вівторок. «Якщо РНБО подасть до парламенту відповідне подання, то, думаю, голосів на його підтримку буде достатньо. Водночас, маємо розуміти, що введення військового стану автоматично відтерміновує проведення дочасних парламентських виборів. А перевибори ВРУ – одна з ключових вимог Майдану»

Зустріч з інтелігенцією Дрогобиччини за пропозицією Романа Ілика розпочалася хвилиною мовчання за загиблими в переддень на Сході України українськими бійцями, серед яких – і бориславчанин, доброволець 2-го батальйону Національної гвардії України Артур Гулик.

«Гинуть патріоти, цвіт Нації. Ми маємо зробити все від нас залежне, щоб протистояння на Сході закінчилося. Сподіваюся, вже найближчим часом Президент України ухвалить відповідне рішуче рішення, і парламент в цьому його, переконаний, підтримає», – наголосив нардеп.

Водночас, днем раніше під час зустрічі активу партії «Батьківщина» Дрогобиччини із народними депутатами України від цієї політсили Романом Іликом, Степаном Курпілем, Василем Деревляним та Дмитром Шлемком, обранець від Дрогобиччини чітко наголосив: всі добре розуміють, що на Сході відбувається не АТО, а справжня війна. «Фракція «Батьківщини» у ВРУ обов’язково підтримає пропозицію введення в окупованих терористами та бойовиками Кремля східних областях України режиму воєнного стану. І парламент, і Уряд, і Президент – усі маємо докласти максимум зусиль щоб вогонь було раз і назавжди зупинено. Передусім наше завдання – зберегти людські життя, очистити охоплену війною територію країни від чужоземних бойовиків і місцевих бандитів та зберегти цілісність держави», – підкреслив Роман Ілик, нагадавши Статтю 5 Конституції України, у якій йдеться: Україна є республікою; носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ; право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові. Тож ні про яку федералізацію чи інші речі навіть мови бути не може, якщо більше половини мешканців країни (згідно з соціологією, понад 70-80%) вважають, що Україна – єдина і неподільна.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 147 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви