Румунський бальнеологічний журнал опублікував статтю трускавецьких науковців

27.08.2020 | Filed under: Публікації

У підготовленому до друку румунському науковому бальнеологічному журналі «Balneo Research Journal» за вересень 2020 року опубліковано статтю «Perspectives on the use of electrostimulation with the device “VEB”® in the management of disorders related to COVID-19» авторства Валерія та Назарія Бабелюків, Ігоря Поповича, Тетяни Королишин, Галини Дубкової, Марти Ковбаснюк, Віктора Губицького, Володимира Кіхтана, Віри Мусієнко, Ірини Кириленко, Юрія Добровольського, Ігоря Корсунського, Радослава Мушкети, Валерія Жукова та Анатолія Гоженка. Про це повідомив один зі співавторів статті, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Ігор Попович. З 15 співавторів дев`ятеро – трускавчани.

Рецензентом статті виступив Константін Мунтеану з Румунської Бальнеологічної Асоціації. В статті йдеться про апарат «VEB», який може стати потужною зброєю у боротьбі з коронавірусом (деталі тут).

На жаль, Україна залишилася без жодного журналу з курортології, адже минулого року перестав виходити одеський журнал, а кількома роками раніше (2014) – журнал «Медична гідрогеологія та реабілітація», який редагувався у Трускавці. Тому для українських науковців є вкрай важливою публікація статті в науковій періодиці країни – члена Європейського Союзу.

Посилання на сторінку журналу «Balneo Research Journal» –  http://bioclima.ro/Journal.htm

Посилання на англомовну публікацію в цьому журналі про апарат «VEB» – http://bioclima.ro/Balneo361.pdf

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви