Румунський бальнеологічний журнал опублікував статтю трускавецьких науковців

27.08.2020 | Filed under: Публікації

У підготовленому до друку румунському науковому бальнеологічному журналі «Balneo Research Journal» за вересень 2020 року опубліковано статтю «Perspectives on the use of electrostimulation with the device “VEB”® in the management of disorders related to COVID-19» авторства Валерія та Назарія Бабелюків, Ігоря Поповича, Тетяни Королишин, Галини Дубкової, Марти Ковбаснюк, Віктора Губицького, Володимира Кіхтана, Віри Мусієнко, Ірини Кириленко, Юрія Добровольського, Ігоря Корсунського, Радослава Мушкети, Валерія Жукова та Анатолія Гоженка. Про це повідомив один зі співавторів статті, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Ігор Попович. З 15 співавторів дев`ятеро – трускавчани.

Рецензентом статті виступив Константін Мунтеану з Румунської Бальнеологічної Асоціації. В статті йдеться про апарат «VEB», який може стати потужною зброєю у боротьбі з коронавірусом (деталі тут).

На жаль, Україна залишилася без жодного журналу з курортології, адже минулого року перестав виходити одеський журнал, а кількома роками раніше (2014) – журнал «Медична гідрогеологія та реабілітація», який редагувався у Трускавці. Тому для українських науковців є вкрай важливою публікація статті в науковій періодиці країни – члена Європейського Союзу.

Посилання на сторінку журналу «Balneo Research Journal» –  http://bioclima.ro/Journal.htm

Посилання на англомовну публікацію в цьому журналі про апарат «VEB» – http://bioclima.ro/Balneo361.pdf

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви