Сергій Розора: “Пам’ятайте слова Івана Сірка: “Рабів до Раю не пускають””. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

03.01.2014 | Filed under: Публікації

В цей передсвятковий час багато з нас з деякою непевністю дивиться в майбутнє. Звичайно ми б хотіли твердо знати, що ми стали європейською країною з насправді українською владою, яка б упевнено вела нас до добробуту і злагоди, а не в черговий раз продавала нас в кабалу. Всіх нас турбує що буде з МАЙДАНОМ,  що робити і чого чекати,  скільки і для чого ще стояти.  Звичайно ми б хотіли,  щоб все вирішилось швидше,  та не завжди так получається.  На це є різні причини.
1. Наші “опозиційні сили” не змогли ефективно провести протестні заходи діючи в правовому полі по притягненню до відповідальності замовників, організаторів та виконавців кривавих злочинів на Майдані ЗО листопада та на Банковій 1 грудня. Вони мали вже давно дати до суду на замовників провокації на Банковій. Тоді б і світова спільнота мала підстави для введення санкцій проти тих, хто намагається перешкодити розслідуванню.
Замість цього,  вони,  як три Мойсеі,  водили людей по Майдану і говорили на різні теми,  крім основної – покарати винних згідно чинного законодавства та міжнародного трибуналу. Що було причиною – нам залишається здогадуватися.
2.  Та причина не тільки в них,  але й у нас самих.
Нажаль за роки незалежності не був закладений міцний патріотичний фундамент,  як це було,  наприклад в 30-тих роках минулого століття,  які дали Трускавцю таких героїв,  як Данилишин,  Білас,  Різняк-Макомацький та багато інших.  Помало відходять у вічність останні свідки того славного часу національного піднесення. Якщо задати собі питання чи то люди були інакші?  Ні такі самі,  тільки виховання було інше. В той час в Трускавці,  як і по всій Галичині діяли багато осередків “Просвіти”,  “Союзу українок”,  товариства «Зоря»,  молодіжних товариств «Сокіл»,  «Пласт».
Хто чув з Вас про діяльність цих,  колись чисельних та впливових організацій.  Хто бере сам участь в їх діяльності,  чи Ваші діти там?
Два роки хотів записатися в Просвіту,  зустрічався з п. Шиманською,  залишав телефон – ні слуху ні духу.  27 грудня зайшли в один з музеїв Трускавця та з Святославом Грабовським передзвонили через знайому,  то вже на другий день були запрошені на зустріч.
В суботу пішли писати заяви в Просвіту ( читайте в Трускавецькому віснику).  Обіцяли розглянути в лютому. Зайшов вечером глянути до пластунів.  В дівчаток п. Марти справи краще,  а ось для хлопців нема виховника. Зголошуйтесь!
Зайшов до Української молоді Христові.  Молоді багато було.  На питання хто у них збирається молодий хлопець,  який назвався старшим сказав,  що “еліта Трускавця”.  Я йому відповів,  що “еліту” видно по справах, поведінці і тоді люди дадуть їм таку оцінку.  А в даному випадку вони “самозванці”.  Попросив допомогти порізати різдв’яні наклейки на Майдан,  на яких були зображені роботи Михайла Біласа і запрошення святкувати Різдво і колядувати на Майдані. Мені було відмовлено.
То ж звідки має прийти той патріот,  як у Трускавці навіть на віче вже ніхто не ходить,  а з “Штабу спротиву”, який цілу п’ятницю не міг зібратися спеціально зривають віче,  то години путають,  то в похід на партію регіонів ведуть,  то значки в той час роздають,  то флешмоби базарникам організовують.  І всюди я бачу активістку Лесю Дідик.  І “штаб спротиву” веде,  і мітинги,  і флешмоби,  і в Просвіті нам давала багато питань.  Але найбільше їй подобається гроші збирати на Майдан. Правда тут у них з обліком не все правильно поставлено. Чомусь там з цього робиться велика таємниця.  В мене таке враження,  що її всюди багато.
“Очолити – щоб розвалити !!!”
А наші громадяни,  як і наші шановні герої,  почесні,  кавалери і т. і.  Сидите вдома,  переживаєте і чекаєте Нового року,  свят,  а там якось воно буде. Ось тому ми ніби однією ногою в Європі,  а живемо “якось” не так.
Пам’ятайте слова Івана Сірка: “Рабів до раю не пускають”.
Тому бажаю всім нам в Новому році щастя,  здоров’я,  благополуччя та відповідальності за те,  що робиться в нашій хаті,  місті,  країні і щоб славному роду не було переводу.
З Новим роком та Різдвом Христовим.
Слава Україні. І славлять її наші діла і наші люди.
З повагою, Сергій Розора.

(Переглядів 435 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви