СЛУЖИМО УКРАЇНІ – ПРАЦЮЄМО ДЛЯ НАРОДУ!

17.10.2010 | Filed under: Вибори 2010

/Інтерв’ю з головою Трускавецької міської організації партії «Відродження», головним лікарем трускавецької міської лікарні Осипом Свіжинським/

– Осипе Михайловичу, якими аргументами має керуватися виборець, обираючи сааме партію «Відродження»?.

«Відродження» – партія всього народу, всіх хто хоче бути вільними і заможними, мати реальні політичні, економічні й особисті права і можливість відстоювати ці права.

«Відродження» об’єднує професіоналів, за якими стоять реальні результати, дисциплінованих і патріотично налаштованих людей, а тому наша партія є потужним і реальним конкурентом сучасній псевдоеліті, політичним маргіналам, що називають себе елітою для того, щоб експлуатувати громадян, користуючись своїм панівним становищем.

– Яка головна ідея партії «Відродження»?

– «Відродження» захищає право на вільне підприємництво, на вільну і добре оплачувану працю, інтелектуальну і творчу свободу. А як партія професіоналів, людей звиклих до дисципліни і порядку – ми утверджуємо дисципліну і законність для всіх. «Відродження» як державницька партія підтримує політику тих політичних інститутів у державі, які працюють на користь України, але має власну позицію з основних проблем політичного життя в країні.

– Чому партія «Відродження» вирішила балотуватися на місцевому рівні?

– Ми зобов’язані, як демократична державницька партія, бути генератором якісних змін для громади, підтримувати прогресивні громадські ініціативи використовувати усі методи та засоби для участі громади у діяльності органів місцевого самоврядування (громадські колегії, громадські ради, громадські слухання та інші інструменти для ефективного здійснення місцевої демократії).

Партія «Відродження» повинна добитися, щоб місцеве самоврядування стало фінансово спроможним, фаховим, ефективним та відповідальним інститутом публічної влади.

Місцеве самоврядування має бути своєрідною противагою монополізації публічної влади, реальним підґрунтям для об’єднання українського суспільства. За будь-яких обставин ми повинні бути генераторами ідей трансформації публічної влади еволюційним, конструктивним шляхом.

Партія «Відродження» повинна конкретними пропозиціями, програмами, взяти відповідальність за формування регіональної, а згодом і державної політики загалом.

– Хто фінансує партію «Відродження»?

– На відміну від більшості партій – партія «Відродження» фінансується не завдяки олігархам, а виключно членськими внесками.

– Які Ви бачите головні проблеми у місцевому самоврядуванні України?

– Сьогодні важко зрозуміти, що таке місцева влада – апендикс чи складова структури державного управління? Підняти ціни на газ, електроенергію, прийняти закони про гральний бізнес – центральна влада, а збільшувати тарифи, здійснювати ремонт дороги, платити вчителям і т.д. – місцева.

Від місцевої влади мешканці вимагають порядку, а вона часто-густо не може забезпечити найнеобхіднішого. Про співпрацю з міліцією, фіскальними органами місцеві ради тільки мріють: вони можуть просити, можуть критикувати, але механізмів впливу на міліцію чи податкову для них не передбачено.

Ми переконані у тому, що місцеве самоврядування повинно перетворитися у фінансово спроможний, ефективний та відповідальний інститут публічної влади.

Децентралізацію державного управління та розвиток місцевого самоврядування доцільно визначити головним напрямком трансформації публічної влади в Україні. Неухильне дотримання природних прав та свобод громад сіл, селищ і міст України повинно стати державною доктриною. І ми повинні долучитись до цього процесу.

Місцеве самоврядування має бути своєрідною противагою монополізації публічної влади, реальним підґрунтям для об’єднання українського суспільства.

– Чи є партія пропрезидентською?

– «Відродження» – державницька партія. Ми працюємо для народу і в інтересах України. Президенти приходять і йдуть, а народ і держава залишаються і житимуть вічно!

– Яке політичне кредо партії?

– Гаслом нашої партії є: СЛУЖИМО ДЕРЖАВІ – ПРАЦЮЄМО ДЛЯ НАРОДУ! З цим гаслом партія «Відродження» виходить на вибори.

– Який зміст ви вкладаєте у це гасло?

– По-перше, ми служимо державі. Ядро партії «Відродження» складають представники залізничної галузі, яка є хребтом Української держави і кровоносною системою української економіки. Саме тому залізничники, як і військові, завжди перебували на особливому становищі у державі. Ми, як і військові, ставимо інтереси держави вище за приватні. Ми стоїмо на сторожі інтересів держави незалежно від того, яка адміністрація перебуває в даний момент при владі. І одночасно працюємо для народу.

Партія «Відродження» зберегла кращі риси, притаманні працівникам залізниці з їхнім почуттям відповідальності, дисциплінованості, самовідданого служіння інтересам суспільства. Саме тому партія «Відродження» ставить перед собою мету боротися за наведення жорсткого порядку в країні, за сувору дисципліну і неухильне дотримання законів. Закон – один для всіх! Дисципліна – понад усе! Тільки так, мобілізувавши усі сили і навівши досконалий порядок, Україна зможе не лише вийти з нинішньої кризи, але й зуміє виконати ті надскладні завдання, котрі ставить перед нею сьогодення.

Наша чітка державницька позиція і принциповий курс на наведення в країні дисципліни та диктатури закону приваблюють до партії «Відродження» представників різних верств суспільства. Сьогодні партія об’єднує справжніх професіоналів із різних галузей суспільного і господарського життя країни: політиків, управлінців, економістів, лікарів і вчителів, фермерів, державних службовців та робітників.

Прес-служба ТМО ПП «Відродження»

(Переглядів 92 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви