Сотні тисяч на вулицях повинні підтримувати мільйони в будинках, або Штаб національного опору у Трускавці діє і діяти буде!

05.12.2013 | Filed under: Публікації

/Мобілізація. Агітація. Координація. Акумулювання/

Сьогодні, 5 грудня, в залі засідань Трускавецької міської ради пройшла прес-конференція трускавецької Координаційної ради підтримки Євромайдану. Перед журналістами виступили Валентина Бодак, заступниця міського голови Трускавця, Олексій Балицький, депутат Львівської обласної ради, Сергій Мицик та Богдан Процишин, депутати Трускавецької міської ради, і Леся Дідик, підприємець та громадський діяч.

Перед офіційним початком члени Координаційної ради пропонували трускавчанам «тепло» зустріти співака Володимира Гришка, концерт якого запланований на завтра, 6 грудня (20.00) в Палаці культури імені Шевченка. І не просто «тепло» зустріти, а «скупати в оплесках» та «осипати позолотою». Причина такої уваги до артиста – його публічні висловлювання на підтримку Партії регіонів та називання сцени на захист позиції ПР «святою».

Координаційна рада створена у Трускавці одразу ж після оприлюднення інформації про жорстокий розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада. Небайдужі люди, представники ряду політичних партій та громадських організацій зібралися на установче засідання, на якому обрали кількох людей, котрі повинні координувати роботу з підтримки Євромайдану у нашому місті-курорті. Від влади в цьому засіданні брала участь заступниця міського голови Валентина Бодак, котра на прес-конференції підкреслила, що наші дії повинні мати узгоджений характер. Так, чітко та своєчасно були проведені дві позачергові сесії Трускавецької міської ради, влада міста підтвердила, що поділяє погляди абсолютної більшості мешканців Трускавця, що Україна повинна рухатися в напрямку євроінтеграції. «Ми розуміємо ту відповідальність, яка покладена на нас як орган місцевого самоврядування, тому і далі працюємо над координацією наших дій. Вже зроблено багато, але є і багато задумів», – зазначила Валентина Анатоліївна. Пані Валентина також подякувала працівникам міліції міста за їхню вірність закону. А батьків вона закликала бути свідомими, що саме вони нестимуть відповідальність за дії своїх неповнолітніх дітей, які беруть участь в акціях різноманітного плану.

«Не мають в нашій державі страждати діти. Ми не повинні мати в державі репресивну машину, яка каратиме нас за наше волевиявлення. Кожен сьогодні виконує свій обов`язок. Маємо діяти спільно, керуватися виваженими рішеннями» – такі месиджі мешканцям Трускавця засилала представник органу місцевої виконавчої влади.

– Ми приїхали сюди з тими настроями, які отримали, стоячи на Майдані, ми відчули Дух Майдану, – ділився враженнями депутат ТМР Сергій Мицик. – В соціальних мережах сьогодні часто лунають заклики до силового повалення режиму Януковича. Така вимога є природною, суспільство зараз агресивно налаштоване, адже події 30 листопада нікого не залишили байдужим. В нашій країні хочеться всього досягти швидко. Але маємо пам’ятати, що будь-які якісні зміни – це довга і кропітка праця. Домогтися відставки уряду, перевиборів, домогтися зміни цієї влади можна лише підтримуючи Дух Майдану, – констатував Сергій Орестович.

Депутат звернувся з проханням поширювати інформацію про все, що відбувається, особливо інформувати знайомих, друзів, родичів на Сході та Півдні України. Також Сергій Мицик закликав брати участь в мирних акціях, допомагати Євромайдану продуктами, теплими речами, коштами. Він наголосив на важливості тилу: «сотні тисяч людей на вулицях повинні підтримувати мільйони людей в будинках».

– Люди відчули єдність і це додає сил, – підтримала однодумця Леся Дідик. – Кожний для себе має прийняти рішення. Мирний протест має велику силу, набагато більшу, ніж насильницький. Кожен має зрозуміти, що настав час зробити вчинок.

– Не падайте духом! – з таким закликом звернувся до трускавчан і всіх людей доброї волі обласний депутат Олексій Балицький. – Зараз громаді намагаються роз`яснити, що опозиція не має плану, що вона роз`єднана. Але опозиція зараз монолітна як ніколи!

Олексій Михайлович серед поширювачів песимістичних настроїв назвав Тараса Возняка та Остапа Дроздова, після чого озвучив ті досягнення, які крок з кроком досягає Євромайдан: і загальноукраїнське неприйняття рішення про непідписання асоціації, і голосування за відставку уряду, і стратегічний план мирних зібрань громадян. Для кожного з нас назад дороги немає, переконаний пан Олексій.

Також Олексій Балицький подякував представникам духівництва та вірним різних Церков, які моляться за Євромайдан і за кращу долю нашої країни. Наголосив Олексій Михайлович і на тому, що Трускавець – мирне місто, тут немає жодних заворушень, ніякої загрози і що в нас є всі умови для нормального перебування. Ці слова є дуже своєчасними, особливо зважаючи на те, що часто провладні та російські ЗМІ подають викривлену, перекручену та неправдиву ситуацію про події в Західній Україні, а це завдає шкоди нашому курорту.

Завершальне слово на прес-конференції мав депутат ТМР Богдан Процишин, який виклав план дій Штабу національного опору (ШНО) м. Трускавця. Мета створення Штабу – реалізація конкретно поставленої мети згідно чіткого плану дій. План полягає у дотриманні чотирьох пунктів: 1) мобілізація, 2) агітація, 3) координація, 4) акумулювання.

Мобілізація полягає у безперешкодному доправленні до столиці тих людей, які готові взяти участь у протестних заходах. Натомість для збільшення кількості таких людей важливою є агітаційна робота, а це і співпраця із засобами масової інформації, і нові рекламні площі зовнішньої реклами, і аналітична робота з формування груп, готових організуватися у потрібний момент, і інші методи.

Принагідно зауважимо, що перевага при формуванні груп для поїздки на Київський Євромайдан надається повнолітнім особам віком до 50 років, чий фізичний стан та стан здоров`я дозволяють таку поїздку. Звичайно, що вітаються військовий досвід, медична освіта, досвід роботи у силових структурах, а ще гаряче серце та холодний розум.

Штаб національного опору міста Трускавця відповідатиме тільки за узгоджені із ним акції, в умовах напіввійни потрібно всіляко уникати провокацій чи необдуманих слів чи дій. В зв’язку з цим про координаційну роль ШНО багато не пишемо, зауважимо тільки, що всю необхідну інформацію можна отримати в самому Штабі, який діє за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 2 (приміщення Трускавецької міської ради), тел. 097-05-77-677.

Штаб знаходиться у приміщенні приймальні народного депутата, а отже є недоторканним для силових структур без належних санкцій, передбачених чинним законодавством України, зазначив Богдан Процишин.

Щодо акумулятивної ролі ШНО, то вона зрозуміла – акумуляція коштів, ідей, ресурсів для того, щоб при настанні часу Х бути готовим.

Представники Координаційної ради відповіли на запитання присутніх журналістів. Подальша інформація про діяльність Штабу національного опору у м. Трускавці буде появлятися на «Трускавецькому віснику» в міру її поступлення.

Володимир Ключак

(Переглядів 288 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви