Свято Першого Дзвоника в СШ № 1 м. Трускавця

08.09.2013 | Filed under: Публікації

/Краще пізно, ніж ніколи…/

«Трускавецький вісник» пропонує Вашій увазі фоторепортаж з цьогорічного Свята Першого Дзвоника в  СШ № 1 м. Трускавця (директор – Володимир Щигель). Спочатку учні школи побували на Святій Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці (настоятель о. Володимир Бондарчук) та прийняли Святе Причастя (для декого це було Перше Причастя). А згодом в школі пройшло урочисте свято Першого Дзвоника.

Звичайно, тема дещо втратила актуальність, адже від цієї події вже пройшов тиждень, але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи… Тим більше, що батьки, учні та вчителі обурювалися, чому на «Трускавецькому віснику» був розміщений фоторепортаж з другої та третьої шкіл, а фото з СШ № 1 не було, навіть лунали закиди в заангажованості сайту. Тому зараз завдяки фотографіям, люб’язно наданим нам п. Сергієм Матійком, виправляємо це упущення, яке виникло явно не з нашої вини.

(Переглядів 693 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви