Свято Першого Дзвоника в СШ № 1 м. Трускавця

08.09.2013 | Filed under: Публікації

/Краще пізно, ніж ніколи…/

«Трускавецький вісник» пропонує Вашій увазі фоторепортаж з цьогорічного Свята Першого Дзвоника в  СШ № 1 м. Трускавця (директор – Володимир Щигель). Спочатку учні школи побували на Святій Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці (настоятель о. Володимир Бондарчук) та прийняли Святе Причастя (для декого це було Перше Причастя). А згодом в школі пройшло урочисте свято Першого Дзвоника.

Звичайно, тема дещо втратила актуальність, адже від цієї події вже пройшов тиждень, але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи… Тим більше, що батьки, учні та вчителі обурювалися, чому на «Трускавецькому віснику» був розміщений фоторепортаж з другої та третьої шкіл, а фото з СШ № 1 не було, навіть лунали закиди в заангажованості сайту. Тому зараз завдяки фотографіям, люб’язно наданим нам п. Сергієм Матійком, виправляємо це упущення, яке виникло явно не з нашої вини.

(Переглядів 693 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви