Спеціальний фонд міського бюджету Дрогобича: кому пощастить?

14.02.2015 | Filed under: Публікації

6 лютого – день, коли міська влада Дрогобича в деякій мірі почала нарешті звертати увагу на законодавство України і статут територіальної громади міста, адже саме цього дня було опубліковано проект видатків спеціального фонду міського бюджету міста на 2015 рік і оголошено про громадські слухання 16 лютого (згідно статуту територіальної громади м. Дрогобич (№ 859 від 01.04.2009) ст. 13 п. 6: Про час, місце проведення та питання, які виносяться на громадські слухання, члени територіальної громади міста Дрогобича сповіщаються не пізніше як за 10 днів до їх проведення через засоби масової інформації). Проте, на жаль, можна спостерігати дуже невтішну картину: видатки спеціального фонду – такий собі диктант під тих, хто або раніше сам сидів у владному кріслі, або тепер хоче нажитися на податках містян. Отож, які корупційні схеми і підводні течії можна знайти?

Почнемо з заборгованостей минулого року. У ДНЗ № 19, 21, 29, 28 було впроваджено енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції на суму майже 150 тис. грн. У той же момент, оплата за дитячі садочки зросла з 9 до 14 грн. Напрошується питання: ми ж впровадили енергозберігаючі заходи, то відповідно мали б менше платити, чому тоді ціна, навпаки, зросла? Цікавий і наступний пункт – «Реконструкція мереж зовнішнього освітлення» – на суму 100187, 18 грн. Але чи можна оголені кабелі, які стирчать від ліхтарів, назвати реконструкцією? А ще, наче за помахом чарівної палички, на суму майже 100 тис. грн. було зроблено капітальний ремонт дахів. Цікаво, за якою системою їх вибирали і чому не оприлюднюють список тих будинків? А як Вам ефемерне «Створення якісного навчального середовища у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І. Франка» на суму 20 тис.? Що вони розуміють під якісним середовищем, адже можна так написати просто пофарбувавши стіни?

Пункт «Капітальний ремонт, експертне обстеження ліфтів» теж викликає сумніви, адже тут теж вбачаємо корупційну складову. У списку заборгованостей їм винні 7374 грн., а у списку капітальних видатків закладено витрати 450 тис. грн. Будинки, у який ліфт вимагає ремонту теж, певно, вибирали наосліп.

А тепер поговоримо про капітальні видатки. Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді планує переїхати з двох кабінетів Дрогобицької міської ради у цілий будинок за адресою вул. Л. Українки, 70, де планують провести ремонтно-реставраційні роботи системи опалення на суму 70000,00 грн. Звичайно, нащо нам використовувати ресурси Дрогобича задля наповнення міського бюджету шляхом, наприклад, здачі в оренду таких будинків? Реконструкція електропостачання адміністративного приміщення відділу освіти Дрогобицької міської ради по вул. Шевченка, 21 коштуватиме лише 60 тис. грн. – дорогувато заплатить місто за зміну лампочок! А як Дрогобич функціонує без капітального ремонту актового залу Дрогобицької міської поліклініки по вул. Січових Стрільців, 22 (130 тис. грн.)?! І навіщо зараз купувати обладнання і предмети довгострокового користування для управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, яке мають ліквідувати, на суму 20 тис. грн.?

На придбання літератури, періодичних видань для поповнення бібліотечного фонду закладено 100000 грн. Так, культурний розвиток важливий, але чи на часі це зараз, коли у країні – війна? Що вже й говорити про молодь, яка у повній мірі користується дарами ІТ-технологій. Ремонт рулонних покрівель і шатрових дахів оцінено в мільйон п’ятдесят тисяч грн. Знову вибір наосліп, адже списку будинків теж не оприлюднили, так само, як і для капітального ремонту системи внутрішньо будинкових мереж водопостачання, водовідведення, центрального опалення на 100 тис. грн. Звичайно, так же важче мешканцям прослідкувати за виконанням робіт. І, цікаво, які саме вулиці ощасливлять капітальним ремонтом внутрішньо квартальних доріг на півмільйона гривень?

Ці питання зацікавили Вас? Тоді прийдіть і задайте їх особисто на громадських слуханнях 16 лютого о 16 год. Ми ж у свою чергу пропонуємо всі гроші, за підняті тут питання, вкласти у ремонт доріг. І, нагадаємо, що згідно ст. 13 п. 8 статуту територіальної громади м. Дрогобич (№ 859 від 01.04.2009) «Про результати громадських слухань Дрогобицька міська рада інформує членів територіальної громади міста Дрогобича у десятиденний термін». Сподіваємося, що цього разу і цей пункт буде взятий до уваги та виконаний.

Прес-служба ГО “Дрогобицький Майдан”

(Переглядів 98 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви