Старійшини Трускавця вчитимуться в університеті

08.10.2019 | Filed under: Новини

Як повідомила вчора, 7 жовтня, на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді директорка Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Пилат, цього місяця в нашому місті-курорті відкриється Університет третього віку, в якому навчатимуться підопічні терцентру. Старші люди Трускавця матимуть можливість задовільнити свої психологічні, соціальні та інтелектуальні потреби на заняттях, які проходитимуть до кінця грудня ц.р. Університет третього віку Трускавця співпрацюватиме з аналогічним закладом з польського міста-побратима Дзялдово.

Також Олена Пилат повідомила про заходи, які пройшли в терцентрі минулого тижня, зокрема про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня) за участі влади міста та самодіяльних колективів. Зараз в рамках акції допомоги одиноким пенсіонерам працівники терцентру роздають продуктові набори та одяг. А для організації дозвілля самотніх людей їм пропонуються екскурсії. Зокрема цього тижня їх поведуть у дельфінарій та музей Біласа.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви