Старійшини Трускавця вчитимуться в університеті

08.10.2019 | Filed under: Новини

Як повідомила вчора, 7 жовтня, на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді директорка Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Пилат, цього місяця в нашому місті-курорті відкриється Університет третього віку, в якому навчатимуться підопічні терцентру. Старші люди Трускавця матимуть можливість задовільнити свої психологічні, соціальні та інтелектуальні потреби на заняттях, які проходитимуть до кінця грудня ц.р. Університет третього віку Трускавця співпрацюватиме з аналогічним закладом з польського міста-побратима Дзялдово.

Також Олена Пилат повідомила про заходи, які пройшли в терцентрі минулого тижня, зокрема про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня) за участі влади міста та самодіяльних колективів. Зараз в рамках акції допомоги одиноким пенсіонерам працівники терцентру роздають продуктові набори та одяг. А для організації дозвілля самотніх людей їм пропонуються екскурсії. Зокрема цього тижня їх поведуть у дельфінарій та музей Біласа.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви