Йдем від хати до хати з Різдвом Христовим вітати!

10.01.2020 | Filed under: Новини

У Трускавецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в дні Різдвяних свят було запрошено пенсіонерів, мешканців міста Трускавця на тематичну програму «Йдем від хати до хати з Різдвом Христовим вітати».

Фахівці соціальної роботи терцентру розповіли про традиції святкування Різдва в різних куточках України. Пастор християнської церкви «Добра Новина» Володимир Кузьмич, диякон цієї церкви, депутат Трускавецької міської ради Руслан Цехмейстер та директорка терцентру Олена Пилат привітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим і запросили до спільної молитви за Україну. Колядками та щедрівками привітали гостей представники християнської церкви м. Трускавець «Добра Новина». Завершилося свято величним «Многая літа».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви