Йдем від хати до хати з Різдвом Христовим вітати!

10.01.2020 | Filed under: Новини

У Трускавецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в дні Різдвяних свят було запрошено пенсіонерів, мешканців міста Трускавця на тематичну програму «Йдем від хати до хати з Різдвом Христовим вітати».

Фахівці соціальної роботи терцентру розповіли про традиції святкування Різдва в різних куточках України. Пастор християнської церкви «Добра Новина» Володимир Кузьмич, диякон цієї церкви, депутат Трускавецької міської ради Руслан Цехмейстер та директорка терцентру Олена Пилат привітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим і запросили до спільної молитви за Україну. Колядками та щедрівками привітали гостей представники християнської церкви м. Трускавець «Добра Новина». Завершилося свято величним «Многая літа».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви