Старий оркестр

28.04.2020 | Filed under: Публікації

26 квітня уже традиційно для періоду карантину в Інтернет-мережі відбулась презентація нового кліпу співака Я-Река на пісню «Старий оркестр».

За словами автора (він же й виконавець), карантин для творчих людей несе й певні позитиви, оскільки це саме час повернутися до давніх проєктів і зрештою їх завершити.

Пісня «Старий оркестр» є не новою, оскільки їй цього року виповнилося рівно 20. «Проте в житті кожного виконавця є пісні усього життя, які у творчості присутні на усіх етапах. Для мене ця пісня є саме знаковою бо свого часу з нею почав отримувати перші перемоги на конкурсах та фестивалях» – зазначає Я-Рек.

«Старий оркестр» за версією 2020 року суттєво відрізняється від першоджерела. Пісня повністю наново записана на студії звукозапису Yareksound. Ідея створити кліп також прийшла спонтанно і знову ж цьому сприяв карантин, який дозволив зосередитись саме на цьому проекті. Робота над зйомками буле проведена спільно з проектом YarekFOTO (www.yarekfoto.co.ua).

«Старий оркестр» – пісня про вічні речі: про музикантів та про силу духу. – розповідає Я-Рек – Ідея написати саме цю пісню зародилася у Трускавці під час вуличного виступу оркестру «Джаз-Бенд». Хоча знову ж «Старий оркестр» це зведений образ усіх тих, хто душею і серцем своє життя віддає музиці. І якось так символічно співпало, що презентація відбулася у день трагічної загибелі ще одного культового пісняра музиканта Володимира Івасюка».

Я-Рек – автор та виконавець власних пісень, учасник багатьох конкурсів та фестивалів («Доля», «Шукаю продюсера», «Срібна підкова», «Лови зірку» і ін.) Презентує творчість рідного краю та Львівщини уже понад 20 років. В активі автора понад сотню створених і понад півсотні записаних на студії пісень а також уже 4 музичних відео. У вільний від роботи час займається режисурою, звукорежисурою, фото проектами та журналістикою.

Я-Рек “Старий оркестр” (відеокліп) для перегляду та web: https://www.youtube.com/watch?v=ltot9rpJ5I4

Я-Рек “Старий оркестр” (відеокліп) для ефіру https://fex.net/ru/s/bytrlvk

Інтервю з Я-Реком про створення пісні “Старий оркестр” та кліпу: http://www.yareksound.co.ua/novyny-bloh/92-ya-rek-starij-orkestr-prem-era-versiji-2020-roku

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви