Святослав Стефанків: «За 5 років вдалося зробити багато для рідного села, однак хотілося б зробити ще більше»

13.10.2020 | Filed under: Публікації

Наприкінці літа доля звела мене з непересічною людиною: у рамках чергової поїздки селами громади довелося познайомитися з очільником села Уличне, про якого говорили позаочі, що такого керівника у нас ще не було, для нього не існує слова «неможливо». Наскільки великим здивуванням було те, що цією неймовірною і впертою людиною виявився молодий чоловік. Ось так і познайомилися зі Святославом Стефанківим, сільським головою Уличного, котрий очолив село п’ять років тому, і за ці п’ять років встиг змінити не тільки саме село, а й мислення людей. Згуртував навколо себе таких самих відчайдухів, як і він сам, а ще ініціативних креативних і дуже патріотичних. Саме завдяки їм у селі з’явилися унікальний музей-кімната «Уличненський куферок», розбудувалося приміщення бібліотеки, з’явився креативний простір для дозвілля молоді, оновилося приміщення сільради, яке відвоювали в обласному центрі і повернули громаді села. Але найбільшим випробуванням для молодого керівника став проект реконструкції дитячого садка, котрий сьогодні має назву «Диво». І це таки справжнє диво, що зовні, що зсередини. Яскравий, сучасний, компактний і водночас потужний об’єкт. Це було випробовування, гартування його, як непересічного керівника, особистості та людини слова. І хоч багатьом Святослав здаєтеся доволі молодим, за плечима у нього тривалий шлях і досвід:

– Я народився 6 квітня 1986 року у Львові. В 1992 році вступив до першого класу Уличненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У 2003 році закінчив Уличненську ЗСШ І-ІІІ ступенів та вступив на навчання в Українську національну академію залізничного транспорту у Харкові. Закінчив УкрДАЗТ у 2008 році із спеціальністю інженер-технолог залізничного транспорту. З 2008 по 2015 роки працював у ВП «Ремонтне вагонне депо Дрогобич» на посаді вагонного майстра. А вже з 2015 року до сьогодні перебуваю на посаді сільського голови в Уличненській сільській раді. У 2018-2020 роках навчався в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і здобув спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Одружений, виховую двох дітей.

Сьогодні Святослав Стефанків знайшов свій шлях у політиці, обравши партію «Європейська Солідарність» за основу свого політичного старту. І в нього це вийшло, адже потужна команда з сильними лідерами та авторитетними політиками – це можливість не лише для вдалого старту в політиці, але й для реалізації мети Святослава – лобіювання інтересів свого села та громади на обласному рівні:

– Вмію реагувати на необхідні потреби людей. Моє життєве кредо звучить таке: «Для вирішення проблеми завжди шукати можливості, а не причини її уникнути». За 5 років перебування на посаді сільського голови Уличного при підтримці команди однодумців вдалося зробити багато для рідного села, однак хотілося б зробити ще більше. Все в наших руках і їх не можна опускати.

Щодня Святослав Стефанків разом із командою однодумців проводить тривалі, складні, але продуктивні зустрічі з виборцями у Трускавці, Стебнику, селах району. Деякі розмови тривають годинами, проте після таких дискусій мешканці розпочинають вести довірливий діалог, запрошують команду зустрітися ще, адже проблем у районі є чимало і деякі треба буде вирішувати негайно.

– Я виріс та проживаю у рідному селі, а тому як ніхто добре знаю проблеми села та району. За час своє громадської діяльності долучався до масштабних проектів, тому в мене є бачення розвитку міст в масштабах окремих громад. Це цікава, відповідальна і важлива робота. Тому я йду кандидатом в депутати до Львівської обласної ради разом з Європейською Солідарністю від Дрогобицького району. Округ №1, у бюлетні 02.”

Газета «Європейська Солідарність. Трускавецька ОТГ»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви