Трускавчани почали нарікати на якість води

04.09.2018 | Filed under: Новини

Сьогодні, 4 вересня, жителі вул. Сагайдачного та Бориславської у м. Трускавці нарікають на якість питної води, котра тече з їхніх кранів. За словами обурених мешканців, вода неможлива для пиття та приготування їжі, її навіть страшно використовувати для технічних потреб, оскільки вона тхне рибою, жабами та мулом.

На вчорашній щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді (3 вересня) генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Віктор Марченко підтвердив інформацію, що частина води, котра подається в мережу водопостачання, походить власне з питного озера, і що ця вода є чистою. Насправді ж озеро було закрите (заборона експлуатації) ще десять років тому тодішнім головним державним санітарним лікарем Львівської області Леонідом Аркатовим. В часи екс-мера Р. Козира озеро ніхто не чистив, проте саме за його урядування на посаду виконавчого директора водоканалу було призначено П. Іванишина, за наполяганням котрого знову було введено в експлуатацію озеро при вул. Карпатській-Городище. Знезараження води проводилося шляхом технічної очистки та хлорування.

Сьогоднішня ситуація вкотре показує, що може статися біда, коли в державі відсутні механізми притягнення винних до відповідальності. Чому по сьогодні ті, хто в обхід закону ввів в експлуатацію питне озеро, не понесли жодної відповідальності – ні адміністративної, ні кримінальної?

(Переглядів 130 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви