Трускавецький дельфінарій здійснив мрію сиріт

14.11.2019 | Filed under: Новини

За два дні Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці відвідало 149 потребуючих дітей з Львівщини та Тернопільщини.

З нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт Тернопільський обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт» вирішив реалізувати мрії дітей, які залишилися без батьківської опіки, зокрема на живо побачити дельфінів. Тож зібравши 30 вихованців інтернатних закладів Тернопільщини – з м. Бережани, с. Нове село, м. Теребовлі, м. Тернополя, Фонд організував дітям екскурсійний тур Галичиною – похід в Зоопарк «Лімпопо», що в селищі Меденичі, і похід у трускавецький дельфінарій «Оскар».

«Море емоцій, багато несподіванок відкрили для себе діти цього дня. А головне, на власні очі побачили різних тварин, про існування яких в Україні навіть не знали. Великим сюрпризом для дітей став похід в дельфінарій, оскільки напередодні, ще за місяць до цієї екскурсії, діти у своїх листах-побажаннях писали свої мрії «Екскурсія в дельфінарій» і тому саме ми вирішили організувати їм цю екскурсію. Емоції дітей, під час перегляду виступів дельфінів, словами не передати. Дітей дуже вразили розумні і кмітливі дельфіни, які так вправно показували різні трюки в басейні. Діти були в захваті від побаченого. Наш Фонд хоче щиро подякувати дирекції дельфінарію «Оскар» за надані безкоштовні білети для дітей-сиріт», – зазначили у благодійному фонді.

Наступного дня шоу з дельфінами безкоштовно переглянули дев’ятеро хлопчиків та дівчаток з Бориславського сиротинця «Оріана». До них долучилися ще 110 дітей від Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви