Трускавець налагоджує партнерські стосунки з рідним містом Раймунда Яроша

07.08.2022 | Filed under: Публікації

Польське місто Кальварія Зебжидовська може стати містом-партнером Трускавця. У Кальварії народився Раймунд Ярош (1875-1937), керівник курорту Трускавець за часів Польщі, бургомістр Дрогобича і мешканець села Модричі, де народився його онук Раймунд Ярош-молодший (1935 р.н.), актор Старого театру в Кракові.

Отже, волею долі і Кальварія Зебжидовська, і Трускавець є пам`ятними для великої і шляхетної родини Ярошів.

З такої оказії 29 липня 2022 року до Кальварії Зебжидовської для встановлення партнерських відносин між нашими містами відбула делегація з Трускавця в складі заступника міського голови Трускавця, старости с. Модричі Мирона Флюнта та голови історико-краєзнавчого клубу «Сива давнина» Миколи Іваника. До гурту приєднався Юзеф Грецкі – мандрівник і великий приятель Трускавця. В міській раді Кальварії Зебжидовської нас гостинно прийняв бургомістр Августин Орманти, члени виконавчої влади, преса. На зустрічі обговорили питання майбутньої співпраці.

Найкращими в світі дипломатами є діти, тому вирішили нашу співпрацю розпочати між школярами обидвох громад. Найближчим часом до польського Єрусалиму (а саме так називають Кальварію Зебжидовську) відправиться творчий колектив дітей с. Модричі з концертом-вітанням від Трускавецької об’єднаної територіальної громади.

Сподіваємося, що це лише початок цікавої і тривалої співпраці Кальварії Зебжидовської і Трускавця і що співпраця наших двох міст стане часткою великої співпраці наших двох дружніх народів, двох вільних держав.

Микола Іваник, член делегації

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви