Трускавецький водоканал боргує Дрогобичу за спожиту воду

21.07.2014 | Filed under: Новини

За три місяці ТзОВ «Трускавецький водоканал» не заплатив за спожиту воду комунальному підприємству «Дрогобицький водоканал» 2 млн. грн. Інформацію підтвердили у Дрогобицькому водоканалі.

Слід зазначити, що Трускавець наростив такий борг за час, коли Дрогобицький водоканал надавав послуги нашому курортному місту за ціною 3,55 грн. за1 куб. м. води та відведених стоків. А вже з 1 липня Дрогобич продає воду за ціною 7,8 грн., така вартість затверджена постановою Нацкомісії, згідно якої доводяться допустимі собівартість, статті витрат і ціна на воду. Тобто обґрунтування тарифної політики – законні і підконтрольні Нацкомісії.

Тетяна Кушнір, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 81 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви