У конкурсі на краще фото з дамби трускавецького озера переміг Олександр Гергарт

30.08.2021 | Filed under: Публікації

В групі «МРТ» на Фейсбуку було проведено конкурс на кращу фотографію з дамби питного озера у Трускавці. Ідея конкурсу належить корінному трускавчанинові, керівникові проєкту «Трускавецький вісник» Андрієві Пристаю. Хоча пан Пристай зараз тимчасово не проживає у Трускавці, але всім серцем любить рідне місто і цікавиться його долею. Тож і виник у нього задум за допомогою фотоконкурсу показати найкращу, наймальовничішу локацію Трускавця для фотографування і прогулянок. А заодно вияснити чи багато містян і гостей курорту розділяють думку, що дамба питного озера – найкраща локація для фотографування і прогулянок.

«Хотілося показати, що дорогою по дамбі Трускавецького питного озера ходить не лише «бидло» (тобто ті, хто постійно там смітить – прим. авт.), а люди з відчуттям естетики, які люблять місто. І що їх є немало», – каже Андрій Пристай.

Конкурс кращих фото з дамби озера тривав всього чотири дні – з 20 по 23 серпня включно. Учасники додавали власні фото безпосередньо під дописом у групі «МРТ» на Фейсбуці, а члени групи рейтинговим голосуванням визначили кращі світлини. Перемогу здобуло фото Олександра Гергарта, на якій зображено красеня-лебедя, що пливе трускавецьким озером. За нього «лайками» проголосувало 132 учасники групи, жодне інше фото не набрало навіть ста голосів. Всього ж на участь в конкурсі було виставлено 51 світлину.

«Хочу висловити слова подяки всім організаторам конкурсу, а саме автору цієї ідеї – Андрієві Пристаю, ідейному натхненнику – КУН Трускавець, ініціатору конкурсу «Трускавецькому водоканалу», а також головному спонсору Русланові Голубчикову. Також дуже вдячний всім, хто коментував фото за високу оцінку моєї праці! Окремо хочу подякувати учасникам цього фотоконкурсу за підтримку ідеї й за зворушливий прояв любові до тих місць, де ви живете або перебуваєте! Це ще раз підтверджують те, що в Трускавці живуть справжні патріоти свого міста, які люблять та шанують природу. Всі знімки – дуже живі, щирі і теплі! Бажаю всім успіху і творчих ідей!», – зазначає переможець конкурсу Олександр Гергарт.

За умовами конкурсу переможець конкурсу має отримати одну тисячу гривень – 500 від Андрія Пристая і 500 від Руслана Голубчикова. Щира подяка обидвом меценатам-однокласникам, які є дійсно небайдужими трускавчанами і допомагають змінювати місто на краще!

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви